אתר המאמרים החדש של ישראל http://www.firstassemblyjoliet.org אתר מאמרים Thu, 17 Jun 2021 13:49:09 +0000 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.3.8 כמה עולה קורס ביואורגונומי וממה מורכב המחיר? http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=271 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=271#respond Thu, 17 Jun 2021 13:49:09 +0000 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=271 כדי להבין כמה עולה קורס ביואורגונומי צריך להבין תחילה מהו ביואורגונומי ולמה הוא משמש. ביואורגונומי הוא סוג של טיפול אנרגטי ובעזרתו ניתן לטפל בכאבים פיזיים ורגשיים. הטכניקה שבה משתמשים בכלי הביואורגונומי היא עפעוף, ובעזרתו ניתן לחוש שינויים אנרגטיים אצל המטופל, להבין מאיפה נובעות הבעיות ולטפל בהן. ביואורגונומי כמו תחומי טיפול אנרגיה נוספים עובד לפי השיטה שלכל יצור חי בעולם יש שדות אנרגטיים שמטרתם לשמור על האיזון הנפשי והפיזי של הגוף ולאפשר לגוף לרפא את עצמו באופן טבעי. במהלך חוויות החיים השדות הללו נפגעים ויוצרים חסמים אנרגטיים שונים שבעקבותיהם הגוף מאבד את יכולות הריפוי הטבעיות שלו ומרגיש קשיים פיזיים ורגשיים שונים.

קיימים היום קורסים של ביואורגונומי שמטרתם ללמד את המשתפים כיצד משתמשים בשיטה הזו על מנת לזהות בעיות אצלם ואצל הקרובים להם ולמצוא פתרון לבעיה. אנשים רבים רוצים להשתתף בקורסי ביואורגונומי שונים ולשם כך צריכים לדעת כמה עולה קורס ביואורגונומי פרונטלי או מקוון.

קורס ביואורגונומי כולל כמה שלבים כאשר בתחילתו לומדים את יסודות השיטה, כיצד להשתמש בטכניקת העפעוף על עצמנו ועל אחרים וכיצד לאתר חסמים אנרגטיים ולהזרים אנרגיה חדשה. החסימות הללו שקיימות אצלנו מרחיקות מאיתנו בריאות, הגשמה, שמחה ורוגע ולכן על פי טיפולים אנרגטיים שחרור של החסימות הן חשובות ויכולות לעזור.

כל קורס בנוי בצורה שונה, כולל מספר מפגשים אחר ומועבר על ידי מנחה אחר ולכן כאשר שואלים כמה עולה קורס ביואורגונומי צריך להבין את ההבדלים בין הקורסים השונים. קורסים מעמיקים וארוכים יותר יכולים להגיע לעלויות גבוהות יותר וכך גם קורסים פרונטליים. קיימים היום גם קורסים מקוונים המועברים באונליין וניתן להשתתף בהם בכל זמן לפי הנוחיות האישית שלנו.

כמה עולה קורס ביואורגונומי היא שאלה חשובה כאשר בוחרים קורס אך לא רק, חשוב לבחור קורס איכותי אשר מועבר על ידי מנחה מנוסה ובעל המלצות. ניתן למצוא היום קורסים שונים של ביואורגונומי באמצעות האינטרנט, שם ניתן לבקר באתרים של מנחים ומטפלים, להבין מה כולל הקורס ומה המבנה שלו וכן לקרוא חוות דעת של אנשים אחרים.

מחיר של קורס ביואורגונומי אינו קבוע ומשתנה בהתאם לגורמים רבים. ישנם קורסים שעלותם היא 2500 ש"ח וכדי לדעת כמה עולה קורס ביואורגונומי ניתן ליצור קשר עם מוסדות ומנחים שונים או לבדוק אם המחיר מצוין באתרי האינטרנט של מדריכים שונים.

אנשים רבים שמעוניינים ללמוד שיטה חדשה לרפא את הרגש והגוף מחפשים קורסי ביואורגונומי ורוצים לדעת כמה עולה קורס ביואורגונומי לפני שהם נרשמים אליו. בעזרת כלי הביואורגונומי ניתן לטפל בכאבים, לאבחן בעיות פיזיות ורגשיות, לשפר את יכולות הקשב והריכוז, לצמוח ולהתפתח. התחום הופך לנפוץ ומוכר יותר בשנים האחרונות ולכן ניתן לקרוא מידע רב אודותיו.

]]>
http://www.firstassemblyjoliet.org/?feed=rss2&p=271 0
עיצוב בתי מלון בארץ ובחו׳׳ל http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=269 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=269#respond Thu, 17 Jun 2021 12:31:20 +0000 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=269 עיצוב פנים הוא תחום שתופס תאוצה בשנים האחרונות ולמראה של חלל יש חשיבות גדולה מאוד. בתי מלון למשל, צריכים להיות מעוצבים בצורה יצירתית, מתוחכמת, מתאימה לקהל היעד ולמחיר שהמלון גובה וכן על פי קונספט מסוים. בתי מלון בארץ ובחו׳׳ל לרוב יכללו מרחבים גדולים, ריהוט יוקרתי, אלמנטים עיצוביים שונים ועוד. עיצוב בתי מלון נעשה על ידי מעצבי פנים שמבינים בתחום. כל מעצב הוא בעל סגנון עיצובי שונה וגובה מחירים אחרים. 

עיצוב בתי מלון כולל את תכנון המלון, את חלוקת החלל בו,עיצוב המתחמים השונים בהם חדר האוכל, הלובי, הקבלה, הספא והחדרים, בחירת הצבעים, האלמנטים והרהיטים השונים. ריהוט לבתי מלון הוא חלק חשוב בשלב העיצוב והוא נבחר בקפידה על פי גורמים רבים ביניהם תקציב, סוג הריהוט, סגנון עיצוב המלון ועוד. קיים מגוון רחב של רהיטים לבתי מלון וכן ספקים רבים המציעים אותו. מעצבי פנים לרוב יכירו את הספקים השונים וידעו כיצד לבחור את הרהיטים כל פי סגנון בית המלון ותקציב בעל המלון.

מעצבי פנים רבים מתמחים בעולם של עיצוב בתי מלון וניתן לראות בתיק העבודות שלהם פרויקטים רבים של בתי מלון בארץ ובחו׳׳ל שעוצבו על ידיהם. ישנם סגנונות עיצוב רבים לבתי מלון ביניהם קלאסי, כפרי, מודרני, יוקרתי ועוד ועיצוב המלון צריך להיות תואם לתוכן שלו, למיקום, לסגנון שלו וכן ללקוחות שמגיעים אליו.

מעצבי פנים אשר עוסקים בתחום של עיצוב בתי מלון לרוב יתחזקו אתר אינטרנט על מנת לשווק ולפרסם את עצמם במדיה. אתר אינטרנט הכולל תמונות של פרויקטים והמלצות של לקוחות הוא בעל חשיבות רבה עבור מעצבי פנים. באתר האינטרנט של מעצבי הפנים ניתן לראות תיק עבודות, להתרשם ממידע אודות המעצב, כמה שנות ניסיון יש לו בתחום ובאילו פרויקטים הוא השתתף. מעצבי פנים רבים גם מפרסמים כתבות שונות שהשתתפו בהם, וכן פרויקטים בחו׳׳ל בהם הם השתתפו. בנוסף, ניתן למצוא באתר האינטרנט של המעצבים המלצות וחוות דעת של לקוחות שונים ושל בעלי בתי מלון שנעזרו בשירותי עיצוב בתי מלון וכתבו המלצה.
עיצוב בתי מלון הוא תחום מוכר מאוד. לא סתם אנחנו אוהבים ללון בבתי מלון, ליהנות מן העיצוב הייחודי שלו ומן האפשרויות השונות שהוא מציע כמו חדר כושר, ספר, מסעדה ועוד. ניתן היום לקרוא כתבות רבות באינטרנט אודות עיצוב בתי מלון ולראות מהי רשימת בתי המלון היפים בעולם או בישראל. קיימים סוגים שונים של בתי מלון וכל אחד מיועד לקהל יעד שונה ולכן העיצוב צריך להתחשב גם בזה. כך למשל קיימים מלונות בוטיק שמציעים חוויה חמימה ובהם העיצוב ייראה אחרת מזה של בית מלון יוקרתי. בנוסף, מלונות לעסקים שונים בעיצוב ממלונות למשפחות או לזוגות והעיצוב במלון מושפע מקהל היעד שלו.

]]>
http://www.firstassemblyjoliet.org/?feed=rss2&p=269 0
מתי לבחור מעצב פנים במרכז הארץ? http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=267 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=267#respond Thu, 17 Jun 2021 10:47:54 +0000 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=267 בשנים האחרונות, המודעות לעיצוב, לתכנון נכון של החלל וניצולו, לנוחיות בבית, לשיטות אחסון נוחות וכדו' גדלה וכך גם גדל הביקוש למעצבי פנים. בעזרת מעצב פנים, ניתן להפוך את הבית למרשים ויפה אך לא רק, מעצבי פנים יודעים כיצד לתכנן נכון את החלל, כיצד לנצל אותו וליצור מרחב בבית וכן כיצד להוסיף רהיטים שיצרו יופי יחד עם נוחיות. 

גם כשמדברים על בתי עסק, מעצבי פנים הם חלק חשוב מאוד בהצלחתם. מסעדות למשל צריכות להיות מעוצבות לפי קונספט, בהתאם לסוג האוכל שהן מציעות ולתרבות של העולם ממנו מגיע האוכל, להיות מרווחות ונעימות וכן להרשים את הסועדים. גם משרדים כיום הופכים יותר ויותר מעוצבים בשביל נוחיותם של העובדים וכן בשביל ליצור רושם מקצועי ללקוחות שמגיעים.

כיוון שתחום עיצוב הפנים קיבל משמעות גדולה בשנים האחרונות, בעלי עסקים רבים וכן אנשים שרוצים לעבור לבית חדש או לשפץ את הבית נעזרים בשירותים של מעצב פנים. לרוב כאשר מחפשים מעצב פנים, בוחרים באחד שאזור השירות שלו קרוב לבית העסק או בית המגורים. כך למשל לקוח המתגורר במרכז ומחפש מעצב פנים יחפש לרוב מעצב פנים במרכז הארץ. לא רק לקוחות אשר מעוניינים לעבור דירה והלעזר במעצב פנים יחפשו מעצב קרוב. גם בעלי עסקים הממוקמים במרכז יחפשו ראשית מעצב קרוב לרוב ולכן יחפשו מעצב פנים במרכז או אפילו יקבלו המלצות ממשרדים קרובים.

מעצב פנים במרכז הארץ לרוב יבחר לעבוד שם בגלל הביקוש הגדול לעבודה. במרכז יש עסקים רבים ולכן הביקוש לעיצוב פנים יהיה גדול. בנוסף, המרכז נגיש וממנו ניתן להגיע למקומות רבים, מה שהופך את הניידות של המעצב לקלה יותר.

כאשר מחפשים מעצב פנים במרכז התוצאות רבות ולכן לא תמיד קל לבחור באחד. קיימים מעצבי פנים רבים ברחבי הארץ ובמרכז וכאשר מחפשים מעצב חשוב להתרשם מאתר האינטרנט שלו. מעצבים רבים מתחזקים אתר אינטרנט על מנת לשווק את עצמם. באתר ניתן לקרוא תוכן אודות המעצב, לראות את הפרויקטים השונים שהוא השתתף בהם ולהתרשם מתמונות של בתים, משרדים ועסקים שונים שהוא עיצב. 

כאשר בוחרים מעצב פנים במרכז או בכל מקום אחר, חשוב להתחבר לסגנון העיצובי שלו ולוודא שיש תקשורת טובה כך שהתהליך יתנהל בצורה טובה. עיצוב פנים כולל חשיבה רבה מחוץ לקופסה, ידע וניסיון בתחום ויצירתיות רבה. קיימים מעצבי פנים רבים שסגנונות העיצוב שלהם והרעיונות שלהם שונים ולכן כאשר בוחרים מעצב ניתן לסנן את האפשרויות לפי הסגנונות.
כיום, מעצבי פנים רבים כמו בעלי מקצוע שונים בוחרים לעבור למרכז כיוון שקיימת שם עבודה רבה וביקוש גדול יותר לעיתים מאזורים אחרים בארץ. מעצב פנים במרכז הארץ יכול לתת שירות גם לאזורים מסביב ולכן היקף העבודה שלו גדול.

]]>
http://www.firstassemblyjoliet.org/?feed=rss2&p=267 0
מחירו של סולר להסקה http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=264 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=264#respond Sun, 06 Jun 2021 13:11:14 +0000 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=264 במקומות רבים ברחבי העולם וכן בישראל מחממים את הבית בחורף באמצעות מערכת הסקה המופעלת באמצעות סולר להסקה וחימום. מערכות אלו נמצאות בבתים פרטיים, בבנייני מגורים רבי קומות ובמוסדות לימוד שונים. באירופה ואמריקה למשל, שם הטמפרטורות צונחות מתחת לחמש מעלות ברוב החורף, מזגנים פחות אפקטיביים ולכן משתמשים במערכות חימום הפועלות על סולר או בקמיני נפט.

סולר הוא סוג של דלק נוזלי אשר משמש לצרכים רבים ביניהם לתחבורה, תעשייה, חימום והסקה, גנרטורים ועוד. סולר מופק בתהליכי זיקוק של נפט גולמי שמרחשים בבתי זיקוק ברחבי העולם. הנפט הגולמי הוא אוצר טבע המצוי בקרקעית הים או באדמה באזורים שונים בעולם בעיקר במזרח התיכון. את הנפט מאתרים על ידי תהליכים ארוכים ויקרים מאוד ולאחר מציאת מיקום נפט, מקימים אתר שאיבה ייעודי. את הנפט השאוב מעבירים לבתי זיקוק שם הוא עובר תהליכים והופך לדלקים שונים. תהליך היווצרותו הטבעי של הנפט הגולמי מתרחש בקרקעית האוקיינוס ואורך מאות מיליוני שנים. זוהי אחת הסיבות שאספקת הנפט בעולם הולכת ואוזלת וחברות רבות חושבות כבר על פתרונות חלופיים.

מחירו של סולר להסקה משתנה מדי חורף בהתאם לגורמים רבים ביניהם החברה המספקת אותו, איכות הסולר, ביקוש והיצע ומחיר הנפט הגולמי. ביקוש והיצע קובעים את המחיר וכאשר עולה הביקוש לסולר כך גם מחירו עולה. גם כאשר יורד הביקוש לדלק מסויים המחירים צונחים וניתן לראות זאת בצניחה של מחירי הדלק לתחבורה בעקבות מגפת הקורונה בה לא היה ביקוש רב לדלק כיוון שאנשים נשארו בבתים ולא צרכו דלק לתחבורה.

מחירו של סולר להסקה גם גם מחיריהם של דלקים שונים משתנה גם בעקבות השינויים החלים במחירו של הנפט הגולמי. מחירו של הנפט עובר תנודות רבות בעקבות יחסים פוליטיים, בין מדיניים וכן עלויות השאיבה שלו. כאשר חלים שינויים במחירי הנפט, משתנים גם מחירים של דלק לתחבורה, תעשייה וחימום.

מחירו של סולר להסקה עומד על כמה שקלים לליטר ולרוב ככל שמזמינים כמות גדולה יותר המחיר יורד. בנוסף, המחיר אינו נשאר קבוע ומשתנה מדי חורף. חברות שונות מציעות מחירים שונים עבור סולר להסקה וחימום וניתן לערוך סקר שוק ולהבין מה טווח המחירים. חשוב מאוד שהסולר יהיה איכותי ולכן גם אם המחיר יקר יותר, סולר איכותי שומר על חיי המכונה.

לקראת החורף, וגם במהלכו יש צורך למלא את מיכלי מערכות ההסקה ולשם כך מזמינים חברה המספקת סולר להסקה וחימום וכן דלקים נוספים לצרכים אחרים. ניתן למצוא כיום חברות המבצעות תדלוק שטח באמצעות האינטרנט. לחברות רבות יש אתר אינטרנט שבו ניתן לקרוא תוכן אודות החברה, להבין מה השירותים שהיא מציעה וכיצד מתבצעת העבודה, באילו מקומות בארץ היא נותנת שירות וכן לקרוא חוות דעת והמלצות של לקוחות אחרים על מנת להתרשם.

]]>
http://www.firstassemblyjoliet.org/?feed=rss2&p=264 0
מהי הצעה לביטוח חיים ואילו חברות מציעות אותה? http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=262 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=262#respond Sun, 06 Jun 2021 10:12:58 +0000 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=262 עולם הביטוחים הוא עולם מורכב ורחב והוא כולל ביטוחים מסוגים שונים כמו ביטוחי חיים, ביטוחי בריאות, ביטוחים פנסיונים, ביטוחי רכב ועוד. מטרתו של ביטוח פרטי הוא לכסות עבור המבוטח טיפולים, שירותים ובדיקות שונות או להבטיח המשך כלכלי במקרה של אובדן כושר עבודה. ניתן לרכוש פוליסות ביטוח שונות באופן ישיר על ידי חברת הביטוח או לחילופין לפנות אל סוכן ביטוח פרטי שמטרתו לתווך בין המבוטח לבין חברת הביטוח ולשמש כאיש קשר בתקופת הביטוח. הצעה לביטוח חיים היא טופס שבו ממלאים את פרטי המבוטח כדי להתקדם בתהליך לקראת רכישת פוליסה.

ביטוח חיים הוא אחד הביטוחים המוכרים הקיימים היום והוא מבטיח המשך של הכנסה במקרה של אובדן כושר עבודה. התשלום עבור ביטוח חיים משתנה בהתאם לגורמים רבים ביניהם סוג החברה המציעה את הביטוח, סוג המסלול, גיל המבוטח ומצבו הבריאותי ועוד. הצעה לביטוח חיים היא טופס אותו ממלא הלקוח ושולח אל חברת הביטוח על מנת לקבל הצעת מחיר.

ניתן למצוא כיום טופס הצעה לביטוח חיים באינטרנט. חברות ביטוח רבות מפרסמות את הטופס ומאפשרות ללקוח למלא אותו ולשלוח אותו כדי לקבל הצעה. קיימות חברות ביטוח רבות בשוק והן מציעות מחירים שונים ושירותים שונים. אנשים רבים גם בוחרים לפנות אל סוכן ביטוח ולא לעבוד ישירות מול חברת ביטוח מסיבות שונות. סוכן ביטוח מטרתו להציע מספר מסלולים למבוטח ולתווך בינו לבין חברת הביטוח. סוכני ביטוח קיימים ברחבי הארץ ונותנים שירותים באזורים שונים.

טופס הצעה לביטוח חיים כולל שאלות שונות לגבי הלקוח ובטופס צריך למלא פרטים שונים כמו גיל, מצב בריאותי ועוד על מנת לקבל הצעת מחיר.

אנשים רבים בוחרים להשקיע עלויות חודשיות עבור ביטוח חיים כדי להבטיח את עצמם ואת בני משפחתם מבחינה כלכלית בעתיד. יחד עם ביטוחי חיים אנשים רבים גם משלבים ביטוחים פנסיונים, ביטוחי בריאות ועוד. לכל ביטוח מטרה שונה.

הצעה לביטוח חיים משתנה מעט בין חברה לחברה אך היא כוללת לרוב את אותם פרטים. ההצעה בנויה ממספר עמודים ובה ויתור על סודיות, הצהרת בריאות ועוד. ניתן לבקש ממספר חברות הצעה לביטוח חיים על מנת לערוך השוואה ולבחור את ההצע המשתלמת ביותר. סוכן ביטוח בזכות הידע והניסיון שלו יכול לחסוך לנו עבודה קשה ולהציע לנו את המסלולים המשתלמים לנו ביותר ביחס למשכורת שלנו וביחס לצרכים שלנו. בעזרת סוכן ביטוח ניתן לחסוך זמן ואנרגיה רבים וכן אין צורך להתנהל מול חברת הביטוח כיוון שהסוכן עושה זאת. אנשים רבים בוחרים לעבוד עם סוכן ביטוח מטעמי נוחיות וכן בגלל ההיכרות שלו עם העולם הביטוחי והיכולת להציע לנו את המסלולים הטובים ביותר. 

ביטוחים שונים יכולים להקל מבחינה כלכלית ולהבטיח עזרה במקרים של צורך בעתיד.

]]>
http://www.firstassemblyjoliet.org/?feed=rss2&p=262 0
מהו אישור מכבי אש ולמה הוא מיועד? http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=259 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=259#respond Sun, 06 Jun 2021 09:20:16 +0000 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=259 אישור מכבי אש הוא אישור שנחשב כחלק מתהליך קבלת היתרים לפתיחת עסק והוא ניתן על ידי הרשות הארצית לכיבוי והצלה. האישור לא ניתן באופן חד פעמי אלא צריך להתקבל מדי חצי שנה או שנה תלוי במבנה הרלוונטי. כדי לקבל את האישור הזה, יש צורך בחברה מקצועית אשר עוסקת בתחום של התקנת מערכות כיבוי אש וכן בדיקה של המערכות הללו.

כחלק מעבודתה של חברה המתקינה מערכות כיבוי אש, היא מבקרת באתר ועל ידי יועץ בטיחות אש בודקת את המקום, היא מכינה תכנית לבטיחות ומגישה אותה לשירותי כבאות והצלה.

בשלב הראשון של תהליך קבלת אישור מכבי אש , תכין החברה המוסמכת תיק שטח אשר כולל תוכניות הנדסיות של המבנה, פירוק של ציוד כיבוי האש שנמצא במבנה, אילו מערכות גילוי אש ועשן קיימות, ציון פתחי מילוט ויציאות חירום במבנה, פירוט של לוחות חשמל, מערכות מיזוג אוויר ועוד. 

לאחר הכנת התיק, מבקר מפקח של הרשות לכבאות והצלה במבנה ומכין רשימה של ליקויים הנמצאים בעסק כדי לתקן אותם. לאחר תקופה מסוימת הוא יגיע שוב לבית העסק לוודא אם תוקנו התקלות. עסק אשר עמד בכל דרישות המפקח יקבל אישור מכבי אש .

מערכות ספרינקלרים הן מערכות הכוללות צינורות בתקרה ומנגנונים של הזרמת מים במקרה של שריפה. במתז יש נוזל אשר מצוי בתוך מיכל, כאשר הטמפרטורה עולה והנוזל מתחמם הוא מפוצץ את המיכל שמשחרר מנגנון ובכך מוש פרצים מים דרך הצינורות. קיימות מערכות ספרינקלרים שונות והן בעלות טכנולוגיות שונות, את סוג המערכת בוחרים לרוב על פי סוג המבנה,מספר האנשים במבנה ועוד. 

מעבר למערכות ספרינקלרים קיימות גם מערכות לגילוי אש ועשן והן נועדו להתריע בפני האנשים הנמצאים במבנה על שריפה. מערכות אלו מפעילות אזעקה ובעת הצורך. 

קיימות היום חברות רבות אשר מציעות שירותים של התקנת מערכות כיבוי אש וכן תיקון של מערכות קיימות. חברות אלו מכירות היטב את תהליך קבלת אישור מכבי אש ולכן יכולות להציע אפשרויות ולהכווין את הלקוח. ניתן למצוא חברות שונות באינטרנט ולקרוא אודות החברה, לראות מה השירותים שהיא מציעה ובאילו אזורים היא נותנת שירות בארץ וכן להבין מהו תהליך של קבלת אישור מכבי אש כיוון שחברות רבות מפרטות אותו באתריהן. בנוסף, חברות אלו לרוב יפרסמו המלצות של לקוחות אחרים על מנת ליצור רושם אצל הלקוח החדש. 

מחירים עבור התקנה של מערכות כיבוי אש משתנים בהתאם לגורמים רבים ביניהם גודל המבנה, סוג המבנה, כמות האנשים שצפויים להיות בו ועוד. מחירים משתנים גם בין חברה לחברה אך מעבר למחיר חשוב לבחור בחברה איכותית ומקצועית שתיתן שירות בטיחותי. 
אישור מכבי אש הוא חובה על פי התקן ולכן כל בעל עסק יצטרך לבחור בחברה העוסקת בתחום של כיבוי אש והתקנת מערכות בטיחות.

]]>
http://www.firstassemblyjoliet.org/?feed=rss2&p=259 0
עבור חברות הוצאה לאור ספרי ילדים הם עולם בפני עצמו http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=256 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=256#respond Sun, 06 Jun 2021 07:53:02 +0000 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=256 עבור חברות העוסקות בתחום של הוצאה לאור ספרי ילדים הם תחום בפני עצמו. ישנן הוצאות המתמחות בעיקר בספרי ילדים וזהו התחום בו הן עוסקות ואחרות מציעות הוצאה לאור לסוגים שונים של ספרים ביניהם שירה, רומן, מדע בדיוני וכן ספרי ילדים. כאשר מדברים על תהליך הוצאה לאור ספרי ילדים וספרים מסוגים שונים דורשים עבודה של כתיבה, עריכה, הפקה, הדפסה ופרסום. 

בתחום של הוצאה לאור ספרי ילדים כוללים תתי תחומים רבים ביניהם ספרי פעוטות הכוללים בעיקר איורים, מילים גדולות וצבעים רבים, ספרי ילדים, ספרים לראשית קריאה, ספרי נוער וכן חוברות לימודיות לתרגול או ספרים ללימוד שפה. חברות הוצאה לאור רבות גם מציעות ספרים למכירה שהוצאו דרכן ובכך מחזקות את הפרסום שלהם.

כשמדברים על הוצאה לאור ספרי ילדים הם תחום בעל חשיבות רבה כיוון שהם נועדו ללמד ילדים, לעודד אותם לקרוא ולהעשיר את עולמם. ספר ילדים צריך להיות מעניין, בעל צבעים ואיורים שימחישו את הסיפור בצורה ברורה ולהיות כתוב בשפה שתתאים לגיל שאליו מכוון הספר.

כאשר כותבים ספרי ילדים צריך לשים לב לאיזה גיל מיועד הספר, האם ילדים יצליחו לקרוא את הספר ולהבין אותו, כמה ציורים יש להוסיף, האם אנחנו רוצים לכתוב בחרוזים וכו'. חשוב להתאים את שפת הספר לשפה של ילדים. חרוזים לדוגמה צריכים להיכתב בצורה נכונה וברורה כדי להוסיף ולא לסבך את הספר.

בתחום של הוצאה לאור ספרי ילדים כוללים לרוב עד 25 עמודים וזה משתנה בהתאם לספר, בהתאם לכמות הסיפורים בתוכו ולמבנה שלו וכו'. גם גודלו של הספר וסגנון הכריכה משתנה, ישנם ספרים עם כריכה גמישה ואחרים עם כריכה קשיחה. ישנם ספרים גדולים יותר ואחרים קטנים בהתאם לבחירת המחבר.

כאשר מחבר כותב ספר ילדים, הוא צריך ראשית לבחור חברת הוצאה לאור שעוסקת גם בהוצאה של ספרי ילדים ולפנות אליה לפגישה ראשונית. אם הוא מחליט לחתום חוזה עם החברה ואם לספר יש פוטנציאל שיווקי מתחילים בתהליך. תהליך הוצאת לאור של ספרים כולל בין היתר עריכה שבה עובר העורך על הטקסט, בודק שגיאות, לעיתים משכתב מחדש וכן הלאה. שלב נוסף בתהליך הוצאת ספרים הוא הגהה, בשלב זה עוברים על הספר כדי לבדוק שאין שגיאות לפני הוצאתו לדפוס.

כשמדברים על איורים בתחום של הוצאה לאור ספרי ילדים תופסים מקום נכבד כיוון שאין ספר ילדים ללא איורים. לכן עבור מחבר ספר ילדים חשוב לבחור חברת הוצאה לאור בה יש מאיירים טובים וכן לבחור את המאייר המתאים ביותר.

חלק נוסף בתהליך הוצאה לאור הוא שיווק והפצה של הספרים. חברת ההוצאה לאור מפיצה את הספרים בחנויות שונות וכן מפרסמת אותו במדיה ובערוצים שונים. מחיר עבור הוצאה לאור של ספר ילדים יכולה להגיע לכ- 20,000 ש"ח.

]]>
http://www.firstassemblyjoliet.org/?feed=rss2&p=256 0
עבור השכרת פיגומים מחיר משתנה http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=253 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=253#respond Thu, 27 May 2021 14:56:47 +0000 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=253 פיגום הוא מבנה ארעי המשמש באתרי בנייה על מנת לעבוד בגובה וכן להתנייד בתוך אתר הבנייה. קיימים סוגים רבים של פיגומים וחברות רבות אשר מציעות פיגומים להשכרה ולמכירה ברחבי הארץ. חלקן נותנות שירות בפריסה ארצית ואחרות באזורים מסוימים. חברות נוספות אשר מציעות השכרת פיגומים מציעות גם שירותי ניקיון למשל בגובה, טיפול בחלקים חיצוניים של בניינים ועוד. חברות אלו נעזרות בשיטות שונות על מנת להגיע לגובה.

עבור השכרת פיגומים מחיר אשר משתנה בהתאם לגורמים רבים ביניהם סוג הפיגום הנבחר, כמות הפיגומים הנדרשת, משך הזמן בו יעשה שימוש בפיגומים, החברה המשכירה ועוד. גם איכותם של הפיגומים קובעת את מחיריהם. ישנם סוגים רבים של פיגומים, פיגום חמורי, פיגום תלוי ועוד סוגים רבים אשר כל אחד מתאים לשימושים שונים. 

כאשר מדברים על השכרת פיגומים מחיר הוא לא הפרמטר החשוב ביותר שיש להתחשב בו, חשוב לוודא כי הפיגומים עומדים בתקנים הנדרשים, שהחברה מקצועית ושההתקנה והפיקוח של הפיגומים נעשים על פי תקני בטיחות. לרוב כשמדברים על השכרת פיגומים מחיר ייקבע לפי מ"ר. 

קיימים סוגים רבים של פיגומים וכל סוג של פיגום מתאים לעבודות שונות באתרי בנייה שונים. ניתן להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי סוגי הפיגומים והסוג המתאים ביותר. 

קבלנים רבים מעדיפים לשכור פיגומים מחברות ייעודיות ולא לרכוש אותם למרות הפרשי המחירים. כלומר עבור השכרת פיגומים מחיר שיכול להיות יקר כשמדברים על השכרה בכל פרויקט מחדש. מצד שני מחירים של פיגומים למכירה גבוהים יותר, דורשים תחזוקה, התאמה של הפיגומים מפרויקט לפרויקט, שינוע ועוד.

עבור השכרת פיגומים מחיר שונה כשמדובר בהשכרה יומית של פיגומים או בהשכרה חודשית. בפרוייקטים ועבודות מסוימות נדרשים פיגומים להשכרה למספר ימים ובמקרים אחרים נדרשים פיגומים למשך חודשים. לרוב, מחיר עבור פיגומים להשכרה למספר חודשים גדול יותר יהיה זול יותר לחודש. כאשר מדברים על השכרת פיגומים מחיר מתחלק לעלות הפיגומים עצמם וכן להרכבה ופירוק שלהם על ידי אנשי מקצוע ובהתאם לתקנים. בנוסף, המחיר נקבע על פי סוג המבנה, בניין, בית פרטי וכו', גובהו של המבנה, סוג העבודה ועוד.

ניתן למצוא חברות רבות המציעות שירותים של השכרת פיגומים או פיגומים למכירה ברחבי הארץ באמצעות האינטרנט. קבלנים רבים יכולים להמליץ על חברות המשכירות פיגומים מפה לאוזן מתוך היכרות וניסיון אך גם באינטרנט ניתן למצוא חברות רבות הנותנות שירות זה. חברות השכרת פיגומים לרוב יתחזקו אתר אינטרנט על מנת לפרסם את עצמן וכן לפרט את המידע על החברה והתקנים שלה, לפרסם המלצות של לקוחות אחרים, לפרט אילו חברות עובדות איתן וכן לפרט מהם סוגי הפיגומים שיש להן להציע.

ניתן לקבל מספר הצעות מחיר מחברות שונות וכן לוודא שהחברה כוללת את כל התקנים הנדרשים ושהיא מנוסה בתחום.

]]>
http://www.firstassemblyjoliet.org/?feed=rss2&p=253 0
טיפים לביצוע פרסום בפייסבוק http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=251 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=251#respond Tue, 25 May 2021 13:56:11 +0000 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=251 פרסום בפייסבוק הוא כלי משמעותי מאוד עבור בתי עסק רבים והוא יכול להגדיל את מעגל הלקוחות עבור עסקים גדולים וקטנים מסוגים שונים. מעבר לפרסום עצמו, כל עסק יכול לפתוח עמוד עסקי בפייסבוק ולתחזק אותו על ידי העלאת תוכן רלוונטי. גם כאשר מתחזקים עמוד עסקי בפייסבוק יש טיפים רבים שניתן להשתמש בהם על מנת לצבור יותר לייקים, תגובות, ועוקבים ושיתופים.

טיפים לתחזוקת עמוד בפייסבוק

דף עסקי- חשוב להשקיע בדף העסקי, להעלות אליו תוכן רלוונטי ולעצב אותו בצורה כזו שתהיה נגישה ונוחה לגולשים ותמשוך לקוחות. אמנם אין הרבה אפשרויות לעיצוב הדף עצמו כיוון שמדובר באותה תבנית עבור כל בית עסק אך עם זאת ניתן להכניס אלמנטים ייחודיים של אותו עסק ולהפוך את העמוד מעניין ורלוונטי.

העלאת תמונות- לאנשים בימינו קל יותר להתחבר לתוכן ויזואלי ולא לקרוא תוכן. העלאת תמונות תורמת ליצירת עניין אצל המשתמשים וגם מעבירה היטב את הרעיון העסקי. 

תיוג- תיוג של משתמש בפייסבוק יוצר התעניינות רבה ולכן, כאשר משתמש נעזר בשירות של העסק או רכש מוצר מסויים ניתן לבקש את רשותו ולתייג אותו על מנת להראות שיש תנועה ושיש לקוחות מרוצים.

תוכן עם נגיעה אישית- פייסבוק היא רשת חברתית אשר פועלים אנשים אמיתיים ולכן אין צורך בהעלאת תוכן שיווקי מדי אלא ההפך, חשוב להעלות תוכן עם נגיעה אישית ואפילו בסגנון עממי יותר מאשר מכירתי.

פרסום בפייסבוק נעשה על ידי כמה שלבים שבהם יש לקבוע מיהו קהל היעד, מה מטרת הפרסום וכיצד הוא יעוצב. לא תמיד כל פרסום בפייסבוק עובד באותה רמה ולעיתים לומדים מפרסום אחד מה עבד ומה יש לשפר. ישנם טיפים שונים להקמת קמפיין פרסום שיכולים לעזור להגיע לתוצאות איכותיות יותר.

טיפים ליצירת פרסום בפייסבוק

הגדרת קהל יעד לפי פילוח- אחד הכלים השימושיים ביותר של פרסום בפייסבוק בצורה ממומנת הוא בחירת קהל היעד. כלומר, מודעה בפייסבוק מטרתה להתפרסם בפני משתמשים שיכולים להיות קהל פוטנציאלי לעסק. על ידי נתונים שונים של פייסבוק ניתן להגדיר את קהל היעד וגם ליצור רימרקטינג על ידי אנשים שביקרו באתר העסק ובכך להגיע למשתמשים בעלי פוטנציאל להיות לקוחות בעתיד.

בחירת התמונה- לבחירת התמונה יש השפעה על כמות הכניסות אל המודעה ולכן יש להשקיע זמן ומחשבה בבחירת התמונה. חשוב שהתמונה תהיה איכותית, קשורה למוצר או לשירות של העסק וכזאת שתספר סיפור. 
ניתן לבצע פרסום בפייסבוק בצורה עצמאית אך חשוב לקרוא מדריכים וטיפים שונים על מנת לשפר אותו ולמקד אותו לקהל יעד רלוונטי. ניתן גם להיעזר בשירותיה של חברת קידום אם ניתן להשקיע תקציב מסוים לכך וגם אם אין מספיק זמן לבעל העסק לעסוק בפרסום. ניתן לראות את התוצאות של הפרסום לפי כמות הפונים ולפי הגדלת המכירות של בית העסק.

]]>
http://www.firstassemblyjoliet.org/?feed=rss2&p=251 0
כיצד למצוא סוכן ביטוח אמין ? http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=248 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=248#respond Thu, 13 May 2021 14:14:41 +0000 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=248 סוכני ביטוח הם בעלי מקצוע בעלי רישיון לעסוק בתחום הביטוחים ומטרתם לכוון את הלקוח בעת בחירת המסלול המתאים עבורו, להציע לו הצעות של חברות שונות, לתווך בינו לבין חברת הביטוח ולהיות איש הקשר שלו במהלך תקופת הביטוח. קיימים היום סוכני ביטוח רבים ברחבי הארץ, חלקם עובדים באופן עצמאי וחלקם כחלק מסוכנות ביטוח הכוללת מספר סוכנים בתחומים שונים. סוכן ביטוח מתאים לאלו שאינם מבינים מספיק בתחום הביטוחים ומעוניים לקבל ייעוץ מקצועי, לאלו שלא רוצים להתנהל מול חברת הביטוח אלא מול נציג אישי, וגם לבעלי עסקים שצריכים לנהל מספר רב של ביטוחים ומעדיפים לעבוד מול סוכן ביטוח אמין שיהיה אחראי לכלל הביטוחים בחברה. סוכני ביטוח שעובדים בתחום העסקי לרוב מגיעים פעמים לא מעטות למשרדי החברה המבוטחת ולכן בעלי עסקים רבים בוחרים לעבוד עם סוכן ביטוח מהאזור.

כיוון שקיימים היום סוכני ביטוח רבים לא תמיד קל לבחור את הסוכן איתו נרצה לעבוד. כדי לבחור סוכן ביטוח אמין חשוב לוודא שיש לו רישיון לעסוק בתחום, לשאול כמה שנות ניסיון יש לו ובאיזה תחום של ביטוחים הוא מתעסק. אם למשל אנחנו מעוניינים בביטוח פנסיוני עדיף שנבחר לעבוד עם סוכן ביטוח העוסק בעיקר בתחום זה. קיימים ענפים רבים בתחום הביטוחים ביניהם ביטוח חיים, ביטוחי רכב, ביטוח בריאות ועוד וישנם סוכנים אשר מתקדמים בתחום אחד.

סוכן ביטוח אמין יכיר את רוב חברות הביטוח בארץ, יידע פחות או יותר מה כל אחת מציעה ומי מציעה את המסלולים המשתלמים ביותר ויציע לנו הצעות מתאימות לתקציב שלנו וכן לצרכים שלנו ללא אינטרנט אישי. בנוסף, סוכן ביטוח צריך להיות מקצועי, זמין ולדעת לענות על שאלות שונות שנשאל בנושא. כיום בזכות הטכנולוגיה לא חייבים לבחור סוכן ביטוח שעובד באזור מגורינו וניתן לעבוד גם עם סוכן רחוק יותר. גם זמן נחוץ כדי לבחון אם סוכן ביטוח אמין או לא ולאחר שנים של היכרות ניתן לראות את השירות שלו, האם הוא מעדכן אותנו בשינויים החלים בפוליסה והאם הוא מציע לנו לעבור למסלול אחר אם הוא משתלם יותר. 

ניתן למצוא סוכן ביטוח אמין בעזרת משפחה או חברים שעובדים עם סוכן ביטוח ומרוצים מהשירות שלו. בנוסף, ניתן למצוא היום באינטרנט סוכנים שמדורגים גבוה וכאלו בעלי המלצות טובות. סוכני ביטוח לרוב יתחזקו אתר אינטרנט ובו ניתן לראות המלצות של לקוחות אחרים. בנוסף, ניתן לבקש מהסוכן טלפון של לקוח ממליץ ובכך להתרשם משירותיו.
חשוב לעבוד עם סוכן ביטוח אמין כיוון שביטוחים הם תחום שאנו משקיעים בו הרבה כסף וכן מטרתו של הביטוח היא לדאוג לרווחתנו ולכסות כמה שיותר אפשרויות כאשר נזדקק לו. סוכן ביטוח מקצועי ידע כיצד להתנהל מול חברות הביטוח במקרים של תביעות.

]]>
http://www.firstassemblyjoliet.org/?feed=rss2&p=248 0