אתר המאמרים החדש של ישראל http://www.firstassemblyjoliet.org אתר מאמרים Tue, 05 Oct 2021 12:11:20 +0000 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.3.9 בחירת ריהוט משרדי מודרני http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=301 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=301#respond Tue, 05 Oct 2021 12:11:20 +0000 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=301 כיום, בשונה מבעבר משרדים הפכו להיות מעוצבים בצורה מוקפדת יותר ויש חשיבות גבוהה לנראות שלהם. משרד אשר מעוצב היטב גם בא להעביר מסר ללקוחות שמגיעים לגבי סגנון המשרד והאווירה בו. משרד יוקרתי ורציני יהיה מעוצב אחרת ממשרד בעל אווירה צעירה וחדשנית וזה תלוי בסוג העסק. כיום יותר ויותר בעלי עסקים נעזרים בשירותים שם מעצב פנים על מנת לעצב את המשרד, לחלק נכון את החלל ולבחור את הריהוט. חלק חשוב מאוד בעיצוב המשרד הוא בחירת הריהוט וישנם היום רהיטים מיוחדים, מעוצבים, אמנותיים ומודרניים שיתאימו כמעט לכל משרד.

ריהוט משרדי מודרני מתאפיין בחומרי גלם ייחודיים ולווא דווקא עץ, רהיטים צבעוניים, עדינים ומינימלסיטיים וכן ארונות בעלי פתרונות אחסון מתקדמות. אם בעבר ארונות במשרד נועדו רק כדי לאחסן ניירת, היום הם מעוצבים בצורה מרשימה שגם מוסיפה לעיצוב שלו. כיסאות ושולחנות לרוב יהיה מעוצבים בצורה כזו שתהיה נוחה לעובדים, נוחה ללקוחות הממתינים וכן מותאמת לעיצוב הכללי של המשרד. 

ניתן למצוא כיום כתבות רבות בנושא עיצוב משרדים ברחבי העולם וכן תחרויות של המשרדים היפים בעולם ולרוב המעצבים יספרו על החשיבות של משרד מעוצב בעל אווירה טובה עבור העובדים. משרד הוא מקום שנמצאים בו שעות רבות וכדי להעניק תחושה טובה לעובדים וכך להגדיל את תפוקת עבודתם, מעצבים את המשרד בצורה ייחודית וחמימה. ריהוט משרדי מודרני מציע אפשרויות רבות של עיצוב ביתי ולווא דווקא משרדי על ידי שימוש בצבעים וסגנונות עיצוביים כאלו. 

מעצבי פנים שמציעים את שירותיהם לעיצוב משרדים לרוב יעזרו בבחירת הריהוט וחלקם גם עובדים עם חברות המספקות רהיטים מחו"ל. רהיטים מאיטליה למשל ידועים באיכות שלהם ובעיצוב הייחודי שלהם ולכן מעצבי פנים רבים מציעים רהיטים מאיטליה וניתן לראות יותר ויותר רהיטים איטלקיים במקומות רבים. ניתן למצוא ריהוט משרדי מודרני או עתיק שמיוצר באיטליה ולהתאים אותו למשרד. רהיטים איטלקיים לרוב יהיו יקרים יותר בשל איכותם ועיצובם וכן עלויות היבוא.

ניתן למצוא ריהוט משרדי מודרני גם בחנויות רבות ברחבי הארץ שמציעות אותו ולרוב חברות אלו יתחזקו אתר אינטרנטי בו קיים קטלוג רהיטים. בקטלוג ניתן להבין ממה עשוי הרהיט, מה חומרי הגלם שלו ומה המחיר שלו ובכך לערוך סקר שוק ולהבין את טווח המחירים לפי סגנונות הרהיטים.

בחירת ריהוט משרדי מודרני לרוב נעשית על פי הקונספט הכללי של המשרד, כלומר הצבעים, הגודל וסוג הרהיטים יבחר בהתאם למראה המשרד כולו. ישנם סוגים רבים של רהיטים למשרד וניתן למצוא היום כסאות במגוון סוגים וצורות, צבעים ובדים. שולחנות בסגנונות שונים ובצורות שונות וכן רהיטים רבים שמתוכננים בצורה ארגונומית.

ריהוט משרדי מודרני מתאים ברוב המשרדים המודרנים אך ישנם משרדים שמעוצבים במיוחד בסגנון וקונספט מסוימים ולהם מתאימים רהיטים ספציפיים אחרים. מעצבי פנים של משרדים לרוב יציעו רעיונות בהתאם לסוג העסק.

]]>
http://www.firstassemblyjoliet.org/?feed=rss2&p=301 0
עו"ד צרפתי בישראל http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=298 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=298#respond Mon, 23 Aug 2021 12:25:01 +0000 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=298 כיום חיים בישראל צרפתים רבים ועדיין עולים אלפי צרפתים בשנה. רבים עדיין אינם מבינים את השפה העברית היטב ולכן כאשר הם צריכים לפנות לעו"ד בנושאים שונים, הם יעדיפו לחפש עו"ד צרפתי שיתן להם שירות. ישנם עורכי דין צרפתים שמעבר להיותם דוברים השפה, הם גם מכירים את הדין הצרפתי. בנוסף, עו"ד צרפתי עוסק גם בתחומים של הוצאת אזרחות צרפתי, חידוש דרכון לאזרחי צרפת והוצאת ויזות ולכן ישראלים רבים שמעוניינים להוציא אזרחות צרפתית או צרפתים שרוצים לחדש את אזרחותם פונים לעורכי דין אלו.

בתחום של הוצאת אזרחות ודרכון צרפתי למשל, קיימים היום משרדי עורכי דין רבים שמציעים שירות של ליווי בתהליך והתנהלות מול הרשויות השונות. אזרחות צרפתית מקנה אפשרויות רבות לא רק בצרפת אלא ברחבי העולם. מי שמחזיק באזרחות צרפתית יכול לנוע בחופשיות במדינות האיחוד האירופי, לבחור בבחירות המקומיות, להיכנס לארצות הברית ללא ויזה וכן ללמוד בקנדה בתעריפים מוזלים. ישראלים רבים זכאים לאזרחות צרפתית מטעם הורשה או נישואין וכדי לנהל את התהליך הארוך והמורכב של הוצאת דרכון הם פונים למשרד של עו"ד צרפתי המציע את השירות במקצועיות, מסביר אילו מסמכים נדרשים ומכוון את המבקש בתהליך. כיום, ישנם ישראלים רבים המעוניינים לנסות את מזלם בחו"ל, לעבוד שם תקופה, ללמוד שם מסיבות שונות או אפילו לעבור להתגורר שם ולכן הנושא של הוצאת אזרחות אירופאית תופס תאוצה בישראל. גם אלו הנדרשים לעבור להתגורר באירופה לשם מחקר או לימודים צריכים להוציא ויזה מיוחדת שתאפשר זאת ובמקרים רבים בוחרים לפנות לעו"ד שמתמקצע בתחום.

עו"ד צרפתי שמציע שירותים של ליווי בתהליך הוצאת אזרחות או כזה המציע שירותים שונים כמו למשל בענייני משפחה, תעבורה וכו' יתחזק לרוב אתר אינטרנט על מנת לשווק את עצמו ולהגיע ללקוחות שונים ובאתר ניתן לקרוא אודות תחום ההסמכה שלו, אודות השירותים השונים שהוא מציע, לקרוא המלצות של לקוחות אחרים וכן ליצור קשר עימו. בתאר לרוב ניתן לקרוא אודות המסמכים הנדרשים להוצאת דרכון צרפתי בהתאם לסוג הבקשה. כך למשל אדם שרוצה להוציא אזרחות מטעם הורשה, צריך להביא תעודת לידה של ההורים, תעודת נישואין וכו'. ניתן לקרוא אודות הדרישות השונות ואודות המחירים השונים וכן לערוך השוואה בין מספר משרדי עורכי דין שמציעים את השירות. לעיתים עו"ד צרפתי יתחזק משרד משלו ולעיתים ניתן למצוא עורכי דין צרפתיים שעובדים כחלק ממשרד עורכי דין. 

עו"ד צרפתי העוסק בתחום של הוצאת ויזה, דרכון ואזרחות לרוב יהיה מוכר לרוב וניתן יהיה למצוא אותו בקלות באינטרנט בעקבות ריבוי החיפושים של נושאים אלו וההתעניינות ההולכת וגוברת של ישראלים להוציא אזרחות אירופאית. עם זאת גם עורכי דין דוברי צרפתית שמציעים שירותים שונים יפרסמו את עצמם וניתן יהיה להגיע אליהם.

]]>
http://www.firstassemblyjoliet.org/?feed=rss2&p=298 0
כיצד למצוא מעצב או מעצבת פנים במרכז הארץ? http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=295 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=295#respond Wed, 11 Aug 2021 09:20:42 +0000 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=295 מרכז הארץ הוא מקום נוח, מרכזי ונגיש ולכן למצוא בו בעלי מקצוע ובתי עסק רבים ומגוונים. אנשים רבים שלומדים מקצוע למשל עוברים למרכז לאחר תקופת הכשרתם כיוון שבמרכז ניתן למצוא עבודות רבות וביקוש רב. כמו בעלי מקצוע רבים גם מעצבי פנים רבים עובדים במרכז הארץ כחלק חברת עיצוב פנים ואדריכלות או באופן עצמאי. עיצוב פנים הפך לתחום מוכר מאוד ונפוץ מאוד בשנים האחרונות במקומות רבים בעולם וגם בארץ מתוך הבנה כי איש מקצוע אשר למד ורכש ניסיון בתחום מסוגל להפוך כמעט כל חלל למושלם.

ניתן היום למצוא מעצבת פנים במרכז או מעצב פנים במרכז הארץ בקלות בגלל המגוון הרחב. מעצבי פנים לרוב יפרסמו אתר אינטרנט על מנת לשווק ולפרסם את עצמם ובאתר ניתן להתרשם מתוכן אודות התחום, מתיק העבודות של המעצבים, מפרויקטים שונים שעשו וכן מהמלצות של לקוחות אחרים. מעצבי פנים רבים גם כותבים אודותיהם באתר וכיצד הפכו להיות מעצבים.

לרוב, כאשר אנשים מעוניינים לחפש מעצב או מעצבת לתכנן את חלל ביתם החדש או זה שעבר שיפוץ, הם יחפשו ראשית מעצב או מעצבת פנים באזור מגוריהם. כך למשל, משפחה אשר מתגוררת במרכז תחפש מעצבת פנים במרכז או מעצב פנים במרכז הארץ מטעמי נוחות. גם בתי עסק מעוצבים פעמים רבות על ידי מעצב פנים ובעבודה זו מגיע המעצב פעמים רבות לבית העסק ולכן בעל עסק שמעוניין לפתוח משרד במרכז ורוצה להיעזר במעצב פנים מקצועי יחפש תחילה ככל הנראה מעצב או מעצבת פנים במרכז הארץ. מעצב פנים מגיע פעמים רבות לעסק על מנת לעקוב אחר התהליך, להתנהל מול הספקים, לתכנן ולעצב ולכן כאשר הוא ממקום קרוב מבחינה גיאוגרפית נוח יותר להתנהל.

עם זאת מעצבי פנים רבים עובדים על פרויקטים בערים אחרות ולפעמים אפילו בחו"ל, ולכן כאשר בוחרים מעצב פנים הוא יכול להיות מאזורים שונים בארץ. כלומר מעצב או מעצבת פנים במרכז יכולים לתת שירות לאנשים מרחבי הארץ אם הם בוחרים לעשות זאת.

כאשר בוחרים מעצב פנים או מעצבת פנים במרכז או בכל מקום אחר חשוב להתחבר לסגנון העיצובי שלהם, להתחבר לתיק העבודות שלהם ולוודא שהמחירים שהם גובים אכן מתאימים לתקציב שלנו. עיצוב פנים הוא תחום רחב בעל סגנונות רבים ולכן חשוב להגיע למעצב פנים עם תוכנית מגובשת של הויז'ן שלנו, הסגנון העיצובי שאליו אנחנו שואפים, תקציב מוגדר וכו'.

בין אם בוחרים מעצב או מעצבת פנים במרכז הארץ או באזורים שונים חשוב להבין את טווח המחירים לפני, לבדוק שיש תקשורת טובה עם המעצבים ולהתבונן בתיק העבודות שלהם על מנת לבדוק שהסגנון אכן מתאים לנו. כל מעצב הוא בעל כישרון ויצירתיות אחרים וכמובן סגנון עיצובי אחר ולכן פרויקטים שונים שהמעצב עשה יכולים לעזור בבחירתו.

]]>
http://www.firstassemblyjoliet.org/?feed=rss2&p=295 0
היכן ניתן למצוא מכונת נאצ וס למכירה ? http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=292 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=292#respond Thu, 05 Aug 2021 13:29:45 +0000 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=292 נאצ וס הוא סוג של חטיף מקסיקני מלוח אשר עשוי טורטיות, כלומר מתירס והוא חטיף קריספי המוגש לצד רטבים שונים כמו רוטב סלסה עגבניות, רוטב חלפיניו חריף, ממרח גוואקמולי וכן גבינת צ'דר מותכת. נאצ וס מוגש היום בבתי קולנוע מלבד פופקורן, באירועים שונים כמו ירידים, פסטיבלים, אירועי חברה וכן כמנה ראשונה במסעדות רבות. 

חברות רבות מציעות כיום דוכן נאצ וס לאירועים הכולל מכונת נאצ וס, חטיף נאצ וס, מטבלים שונים, כלי הגשה חד פעמיים ועוד. חברות מסוימות גם מציעות חבילות של נאצ וס יחד עם רוטב סלסה למשל במחיר מסוים וניתן למצוא את החברות העוסקות בתחום באמצעות האינטרנט. בנוסף, אם מדובר למשל באירועי חברה שמתקיימים פעמים רבות והשכרה של דוכן נאצ וס כבר פחות משתלם, ניתן לרכוש מכונת נאצ וס למכירה מספקים אשר מציעים מכונות מזון שונות.

מכונת נאצ וס למכירה מגיעה בגדלים שונים והיא שקופה עם פתח להוצאת הנאצ וס. לצד המכונה לרוב מוצעת גם מכונת התכה של גבינת צ'דר, המוגשת לצד נאצ וס ועוברת התכה כדי להפוך נוזלית יותר. 

חברות אשר מציעות מכונת נא צוס למכירה לרוב יוסיפו באתר האינטרנט שלהן תמונות של המכונות השונות ומפרט טכני כולל סוג הדגם וגודל המכונה. באתרים מסוימים ניתן לראות גם גם מחירים של המכונה ובאחרים לא מפורסמים מחירים ולכן יש ליצור קשר עם החברה. מחיר של מכונת נאצ וס למכירה יכול לעמוד על כ-2000 שקלים ויותר לעומת מחיר נמוך בהרבה עבור השכרה חד פעמית של מכונת נא צוס.

מכונת נאצ וס למכירה יכולה להיות רלוונטית לאלו שמקיימים אירועים חוזרים הכוללים דוכני מזון כיוון שבמכונה הנאצ וס נשמר טרי וחם לעומת הנאצ וס כאשר הוא עומד פתוח. בנוסף, מכונת נא וס מוסיפה למראה הדוכן, משדרגת אותו וכוללת תאורה שמבליטה את השלט של המכונה. המכונה עצמה שקופה כך שניתן לראות דרכה את הנאצ וס.

ניתן למצוא היום מכונת נאצ וס למכירה כמו בקולנוע או כמו באירועים שונים דרך האינטרנט. חברות שמציעות מכונות מזון לרוב יתחזקו אתר אינטרנט על מנת לפרסם את עצמן ובאתר ניתן להתרשם מהמוצרים הרבים. באתרי האינטרנט של החברות השונות ניתן גם להתרשם מהמלצות של לקוחות שונים וכן לקרוא אודות החברה.
מכונת נאצ וס למכירה יכולה להשתלם עבור אלו המקיימים אירועים חוזרים אך אם מדברים על אירוע חד פעמי למשל, ייתכן שדוכן נאצ וס להשכרה יהיה משתלם יותר. לרוב כאשר מזמינים דוכן נאצ וס להשכרה הוא מגיע גם עם איש צוות, עם כלים חד פעמיים, עם חטיף הנאצ וס עצמו, עם רטבים וכדו' ולכן דוכן נאצ וס יכול להיות משתלם, נוח ויעיל במקרין רבים.

]]>
http://www.firstassemblyjoliet.org/?feed=rss2&p=292 0
חברות המציעות במות למכירה http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=288 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=288#respond Wed, 21 Jul 2021 13:35:10 +0000 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=288 קיימים סוגים רבים של במות למכירה או להשכרה ולרוב בוחרים אם לקנות או לשכור cnv בהתאם לסוג האירוע והתקציב.  כלומר חברות רבות עורכות פעם בכמה זמן אירוע גדול לצורך שיווק, הפצה וכן עבור העובדים ולשם כך נדרשת הקמת במה. במקרה כזה רכישה של במה אינה משתלמת כיוון שמדובר באירוע חד פעמי. עם זאת, כאשר מדובר באירועים חוזרים ונשנים ייתכן שדווקא השכרה של במה תהיה פחות משתלמת. במה להשכרה כולת יתרונות שונים כמו למשל שלא צריך לאחסן אותה כיוון שהחברה המתקינה אותו גם תדאג לפרק אותה בסוף האירוע, יתרון נוסף הוא שניתן לבחור בכל אירוע במה אחרת ולא להישאר עם אותה במה. בנוסף, מחיר עבור השכרת במה נמוך יותר מזה של רכישת במה.

במה משמשת כהגבהה והבלטה לאירועים שונים ביניהם מופעים בהם יש אמן שצריך להיראות בפני קהל גדול, נאומים, חתונות ועוד. לכל סדר גודל של אירוע מתאימה במה אחרת בהתאם לשימוש שלה ולכמות הקהל. לרוב חברה המציעה במות למכירה או במות להשכרה תדע על פי נתוני האירוע, מיקום, כמות מוזמנים איזו במה תתאים.

במות למכירה ולהשכרה לרוב יוצעו לצד ציוד נוסף לאירועים כמו למשל אביזרי במה, תפאורות לאירועים, תרנים לדגלים, מחסומים ועוד. במות עצמן דורשות גם אישור מהנדסים ולכן חשוב לעבוד עם חברה מקצועית ואמינה. 

כיום קיימות חברות רבות המציעות במות להשכרה ומטרתן להגיע למקום האירוע, לבנות את הבמה במקצועיות הנדרשת וכמובן לפרק אותה בסוף האירוע. במות להשכרה מתאימות לאירועים שונים כמו למשל מופעים בפארקים או במקומות בהם אין במה קיימת. כאשר מדובר במקום בו למשל מתקיימים אירועים באופן שוטף, השכרת במה יכולה להיות פחות משתלמת ולכן במקרים כאלו מחפשים במות למכירה יחד עם אביזרי במה.

חברות העוסקות בתחום של במות למכירה או להשכרה לרוב יציעו ציוד נוסף כמו למשל אביזרי במה הכוללים תרנים לדגלים, פודיום, מדרגות ומעקים לבמה, תפאורות, גב במה, ציוד הגברה ותאורה וכדו'. אירועים לרוב דורשים אביזרי הגברה ותאורה וכן מחסומים ולכן חברות אלו מציעות את הציוד הנדרש. בנוסף חברות רבות המציעות במות למכירה או להשכרה מציעות גם מיתוג לאירועים וכן מחסומים לאירועים. 

ניתן למצוא היום חברות רבות המציעות במות למכירה או במות להשכרה באמצעות האינטרנט. חברות אלו לרוב יתחזקו אתר על מנת לקדם את עצמן ולהתפרסם ובאתר ניתן לקרוא אודות החברה ואודות שנות הניסיון שלה, להתרשם מסוגי הבמות השונות והאביזרים השונים שהן מציעות, לקרוא המלצות אודות החברה ועוד. קיימות היום גם חברות שמציעות תפאורות ייחודיות לאירועים בהן קונספטים שלמים וכן חפצים שונים המדמים למשל תקופות ישנות או עתידיות. תפאורות לאירועים או להצגות יכולות לכלול סגנונות רבים ולכן חברות המציעות אותן לרוב יפרסמו קטלגוים הכוללים את הציוד לפי קטגוריות שונות. 

]]>
http://www.firstassemblyjoliet.org/?feed=rss2&p=288 0
מה כוללת מערכת גילוי אש ועשן? http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=286 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=286#respond Wed, 21 Jul 2021 10:29:48 +0000 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=286 בזכות טכנולוגיה מתקדמת קיימות היום מערכות גילוי אש ועשן שהן בעלות חשיבות רבה לצד מערכות כיבוי אש במקרים של פריצת שריפה. כיום מבנים רבים ובתי עסק רבים מחויבים בהתקנת מערכות גילוי וכיבוי אש וכחלק מהחוק, לא ניתן רישיון עסק ללא אישור כיבוי אש.

אישור כיבוי אש הוא אישור שנותנת הרשות הארצית לכבאות והצלה ואישור זה ניתן לאחר בדיקת תקינות מערכות המותקנות במבנה על ידי חברה מקצועית בתחום. מבנים שונים דורשים ציוד שונה וחברה מקצועית לרוב תדע אילו מערכות מתאימות וכיצד ניתן לקבל אישור מהרשות לכיבוי והצלה. גם חברות ביטוח שונות דורשות מבית העסק להתקין מערכות גילוי אש ועשן מסוימות בהתאם לגורמים רבים. 

אחת מהמערכות החשובות בתחום היא מערכת גילוי אש ועשן והיא בעצם תתריע בפני השוהים במבנה על ידי אזעקה שתופעל ובנוסף, היא תזעיק באופן אוטומטי את גורמי הביטחון. מערכת זו גם מעילה מערכות אחרות לכיבוי האש. כל מערכת כוללת אפשרויות שונות ופועלת בשיטות אחרות, יש מערכות שנועדו גם לנתק את החשמל בעת שריפה לדוגמה.

מי שמתקין מערכות גילוי אש ועשן וכן מערכות כיבוי אש שונות הן חברות העוסקות בתחום של כיבוי אש. אנשי מקצוע יגיעו אל המבנה כדי לבנות תוכנית עבודה עם הלקוח ולאחר מכן יגיעו שוב כדי להתקין את הציוד הנדרש. משך ההתקנה משתנה בין מבנה למבנה ויכול להסתכם ביום אחד או להימשך שבועות. קיימים היום סוגים רבים ומורכבים של מערכות לגילוי עשן ואש ומי שיבחר את המערכת המתאימה יהיה לרוב איש המקצוע.

המערכת בנויה מחלקים שונים ביניהם הגלאים עצמם. הגלאים נמצאים בקצה המערכת ומפוזרים במבנה לפי הצורך. קיימים סוגים רבים של גלאים ביניהם גלאי עשן, גלאי חום, גלאי גז ועוד והם נבחרים לפי סוג בית העסק והצרכים השונים. חלק נוסף וחשוב מאוד במערכות גילוי אש ועשן הוא רכזת הגילוי שהיא בעצם המוח של המערכת, אליה מגיעים כל הנתונים. חלק נוסף במערכת הוא הכבלים, שהם מחוברים לכל גלאי וצריכים לעבור דרך הטיח או בתוך צינורות מיועדים. צופרים נועדו על מנת להפעיל אזעקה וליצור רעש כדי להתריע בפני השוהים במקום על סכנה. חייגן הוא חלק נוסף במערכת ובאמצעותו מגדירים טלפון אליו המערכת תתקשר במקרה של זיהוי סכנה. לעיתים, החייגן יתקשר ישירות לשירותי כבאות. חלק נוסף במערכות של גילוי עשן הוא מצברים, מטרתם היא להמשיך את פעולת המערכת במקרה של הפסקת חשמל. 

מערכת גילוי אש ועשן לרוב תהיה מחוברת למערכת כיבוי אש נוספת בהתאם לדרישות של הרשות לכבאות והצלה. המערכת כוללת גם לחצנים למקרה שאדם יבחין בסכנה לפני המערכת עצמה ויוכל להפעיל אותה. חשוב לבחור בחברה מקצועית בעלת המלצות, דירוג וניסיון בתחום של כיבוי אש.

]]>
http://www.firstassemblyjoliet.org/?feed=rss2&p=286 0
בתחום של הוצאה לאור ספרים יכולים להיות מגוונים ודורשים עבודה אחרת http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=284 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=284#respond Wed, 21 Jul 2021 08:49:00 +0000 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=284 קיימים היום סוגים רבים של ספרים וכן ז'אנרים רבים ומגוונים. ספרי ילדים, ספרי לימוד, ספרי עיון ועוד הם חלק מסוגי הספרים הקיימים וכל ספר כזה דורש עבודה אחרת ותהליך מעט אחר של הוצאה לאור. 

בית הוצאה לאור הוא מקום שבו כתב יד הופך לספר של ממש. עבור בתי הוצאה לאור ספרים צריכים להיות מוצלחים ולכן חברות איכותיות יחזיקו את העורכים הטובים ביותר, הסופרים והמאיירים הטובים ביותר. קיימות חברות רבות של הוצאה לאור בארץ והן נבדלות זו מזו בגודל, בהיקף הוצאות הספרים בשנה, ברמת השיווק שלהן, במחירים שלהן ועוד. הוצאות ספרים קטנות לרוב יגבו מחיר עבור התהליך עצמו של הוצאת הספר אך ישאירו את זכויות היוצרים אצל הכותב וכן אחוז התמלוגים שיגבו יהיה לרוב נמוך. בשונה מכך, בית הוצאה לאור גדול ומוכר בעל היקף עבודה גדול לרוב לא יגבה עלות עבור התהליך עצמו אך זכויות היוצרים ואחוזי התמלוגים יהיו שונים מאלו של הוצאה לאור קטנה.

עבור כל בית הוצאה לאור ספרים נבחרים על ידי דרישות שונות ולרוב השלב הראשון בכל תהליך הוצאה לאור הוא בדיקה של העורך הראשי אם הספר הוא בעל פוטנציאל להוצאה. אם יחליט העורך שהספר הוא בעל פוטנציאל להוצאה הוא יכין הצעת מחיר עם כל הפרטים ושלבי התהליך ויעביר אותה לכותב. לאחר שהכותב יחתום על חוזה, מתחילים בתהליך.

בעולם של הוצאה לאור ספרים שונים צריכים עריכה שונה, עיצוב שונה ועבודה שונה ולכן התהליך דינאמי ותלוי בדברים רבים. החלק הראשון בתהליך ההוצאה לרוב יהיה עריכה. תפקידו של העורך מתחלק לכמה תחומים, עריכה לשונית, עריכה ספרותית ועוד, כאשר תפקידו לתקן, לשכתב, לשנות מילים ולהפוך את הספר מטוב לכמעט מושלם. עבודתו של עורך לוקחת זמן ודורשת סבלנות ובמהלך העבודה הוא יהיה בתקשורת עם הכותב לגבי השינויים והעריכה.

כחלק מתהליך הוצאה לאור ספרים רבים דורשים גם תרגום, אם מדובר בספר שצריך להיכתב בשפות נוספות, התהליך יכלול גם מתרגם. כמו כן ישנם ספרים הכוללים איורים וזהו שלב נוסף שנכנס לתהליך של הוצאה לאור.

בתהליך הוצאה לאור ספרים תמיד יצטרכו הגהה. זהו שלב שבו עובד מגיה מקצועי על הטקסט לאחר העריכה שלו ובודק שאין שגיאות, טעויות כתיב, טעויות בהקלדה ועוד. 

השלב הבא בתהליך יהיה העיצוב, בו מחלקים את הספר לעמודים בצורה מקצועית, מוסיפים פרקים ושמות לפרקים, מתכננים את הכריכה ואת גב הספר וכדו'. לאחר העיצוב יודפס העתק אחד לבדיקה ולאחר אישורו יודפסו עותקים של הספר לפי כמות שנקבעה מראש.

כשמדברים על הוצאה לאור ספרים צריכים גם שיווק והפצה והתהליך לא מסתיים בהדפסה של הספר. חברת ההוצאה תדאג לשווק, לפרסם ולהפיץ את הספר בחנויות ספרים וספריות שונות.

]]>
http://www.firstassemblyjoliet.org/?feed=rss2&p=284 0
כיצד לבחור סוכן ביטוח אמין ? http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=282 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=282#respond Mon, 19 Jul 2021 14:09:11 +0000 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=282 קיימים היום סוגים רבים של ביטוחים ביניהם ביטוח בריאות, ביטוח חיים, ביטוח פנסיוני ועוד. ביטוח בריאות למשל מטרתו לכסות טיפולים, בדיקות, ניתוחים בחו׳׳ל ותרופות וכן לאפשר למבוטח אפשרויות רחבות יותר מאלו המוצעות בביטוחי קופות החולים. ביטוח חיים למשל מטרתו להבטיח המשך הכנסה למבוטח במצב של אובדן כושר עבודה וכן להבטיח המשך הכנסות לשארים של נפטר. ביטוח פנסיוני הוא ביטוח שבעזרתו ניתן להמשיך להשתכר גם בתקופת הגמלאות.

אנשים רבים רוכשים פוליסות ביטוח שונות כיום כדי להיות רגועים ולהבטיח את העתיד שלהם. ישנם הרוכשים ביטוחים ישירות מחברות הביטוח השונות הקיימות בארץ ואחרים שפונים לסוכן ביטוח. סוכן ביטוח הוא בעל מקצוע שיש לו רישיון לעסוק בתחום הביטוחים ומטרתו להציע ללקוח שלו מספר אפשרויות של מסלולי ביטוח שונים מאת חברות שונות וכן לתווך בינו לבין החברה הנבחרת. בנוסף, סוכן הביטוח מתנהל מול חברת הביטוח במקרים של תביעות. סוכן ביטוח אמין גם יעדכן את הלקוח שלו אם חלו שינויים לרעתו בפוליסה וימליץ לו להחליף אולי מסלול לאחד משתלם יותר.

ישנם סוכני ביטוח רבים ברחבי הארץ וכאשר אנחנו מחפשים סוכן ביטוח, נרצה לבחור סוכן ביטוח אמין ומקצועי. ניתן להתרשם מדירוגים שונים של בעלי מקצוע עצמאיים ביניהם סוכני ביטוח באמצעות האינטרנט ובכך לראות כיצד דירג הקהל את הסוכן. בנוסף, סוכני ביטוח עצמאיים או סוכנויות ביטוח יתחזקו אתר אינטרנט ובו ניתן לקרוא אודות השירותים השונים והביטוחים השונים, לקרוא המלצות של אחרים וכן ליצור קשר.

עבודה מול סוכן ביטוח אמין יכולה להיות משתלמת יותר מאשר התנהלות ישירה מול חברות הביטוח כיוון שסוכן ביטוח ידע כיצד להתאים למבוטח את המסלולים הנכונים ביותר והמשתלמים ביותר. כאשר אנו ניגשים באופן עצמאי לרכוש ביטוח, ייתכן שנרכוש דווקא ביטוח שאינו מתאים לנו ולכן עבודה עם סוכן ביטוח אמין יכולה להיות נכונה יותר.

כמו בעלי מקצוע אחרים שאנו בוחרים בהם, נרצה לבחור גם סוכן ביטוח אמין וכדי לבדוק את אמינותו של סוכן הביטוח נדרש גם זמן. במהלך תקופת הביטוח ניתן להתרשם מהשירות של הסוכן, לוודא שהוא מעדכן אותנו בשינויים וממליץ על אפשרויות משתלמות יותר וכן מטפל בתביעות שלנו אם נדרשות.

ניתן גם למצוא סוכן ביטוח אמין בעזרת חברים או קרובי משפחה שנעזרים בעצמם בשירותים של סוכן ביטוח ויכולים להמליץ עליו. סוכני ביטוח לרוב יקבלו את שכרם מעמלות על ידי החברה המבטחת ולכן לא יגבו עלות עבור השירות שלהם. עם זאת קיימים גם סוכני ביטוח שגובים עלות מסויימת עבור השירות שלהם.

קיימים סוכני ביטוח עצמאיים וכן סוכני ביטוח שעובדים כחלק מסוכנות ביטוח הכוללת סוכנים מתחומים רבים. גם בעלי עסקים עובדים עם סוכני ביטוח פעמים רבות כדי לבטח את העובדים, את רכבי החברה וכדו׳. 

]]>
http://www.firstassemblyjoliet.org/?feed=rss2&p=282 0
מתי צריך אספקת סולר לתחבורה בשטח? http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=280 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=280#respond Mon, 19 Jul 2021 13:17:04 +0000 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=280 סולר לתחבורה הוא סוג של דלק נוזלי המשמש להנעת כלי רכב מסוגים שונים הפועלים באמצעות מנוע דיזל. בעלי כלי רכב רבים ביניהם רכבים פרטיים או מסחריים מגיעים לתחנות הדלק השונות כדי למלא את מיכל הדלק שלהם אולם במקרים מסוימים, נדרש להזמין את שירותיה של חברה המציעה אספקת סולר לתחבורה בשטח בגלל אי יכולת לשנע את כלי הרכב לתחנת הדלק או מטעמי נוחיות.

חברת אספקת סולר לתחבורה היא חברה בעלת אישורים וביטוחים נדרשים לעבודה מסוג זה ומטרתה לשנע את הסולר לאתר בית העסק ושם למלא את הכלים השונים בצורה מקצועית ובטיחותית. 

כך למשל חברת נסיעות או חברת הובלות אשר מחזיקות במספר גדול של אוטובוסים ומשאיות נעזרות בשירותים של חברה המספקת סולר בשטח על מנת לחסוך את זמני הנהגים בתחנות הדלק השונות וגם מטעמי נוחות. גם באתרי בנייה בהם יש כלי רכב כבדים אותם לא ניתן לשנע בקלות אל תחנות הדלק משתמשים בשירותיה של חברת אספקת סולר לתחבורה שמטרתה למלא את כלי העבודה. 

חברות המציעות אספקת סולר לתחבורה מציעות גם סולר לצרכים נוספים כמו למשל סולר להסקה וחימום, סולר לגנרטורים ועוד. בבניינים רבי קומות או בבתים פרטיים בהם יש מערכת חימום המופעלת על סולר יש צורך במילוי מיכל המערכת לקראת החורף ולשם כך מזמינים חברת אספקת סולר. גם גנרטורים אשר נמצאים בבתי חולים או במשרדים בעלי מחשוב לצורך גיבוי זקוקים למילוי ותחזוקה וכדי למלא אותם נעזרים בשירותים של חברות אספקת סולר. בעולם המפעלים והחקלאות גם כן משתמשים בסולר נעזרים בשירותים של חברות אספקת סולר.

ניתן למצוא היום חברות אספקת סולר לתחבורה ולצרכים שונים על ידי המלצות של קרובי משפחה או חברים, בעלי עסקים שהמליצו וכדו' וכן באמצעות האינטרנט. לרוב חברות אלו יתחזקו אתר אינטרנט ובו ניתן לקרוא אודות החברה, אודות השירותים שהיא מציעה, מהם אזורי השירות שלה, מהם המחירים שלה ופרטים נוספים. בנוסף, ניתן להתרשם עם אלו לקוחות החברה עובדת כיוון שהיא לרוב תציין את רשימת הלקוחות שלה וכן ניתן לקרוא המלצות של לקוחות אחרים.

מחיר עבור אספקת סולר לתחבורה משתנה בהתאם לגורמים רבים ביניהם החברה המספקת את השירות, אזור בארץ, איכות הסולר וכמות הסולר הנדרשת בהזמנה. ניתן לערוך השוואת מחירים בין החברות השונות לפני שבוחרים עם מי לעבוד אך חשוב לבחור בחברה המספקת סולר איכותי על מנת לשמור על איכות המנוע. מחירו של סולר לתחבורה משתנה גם בהתאם למחיר הנפט הגולמי בעולם כולו אשר מושפע מיחסים פוליטיים, ביקוש והיצע ועוד. מחירו של הנפט הגולמי עובר תנודות רבות מדי יום וכאשר ישנם שינויים במחיר הנפט הגולמי בעולם, מושפעים גם מחירים של דלק לתחבורה, דלק לתעשייה, סולר לחימום והסקה ועוד.

]]>
http://www.firstassemblyjoliet.org/?feed=rss2&p=280 0
עיצוב מסעדות כתחום נפוץ http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=278 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=278#respond Mon, 19 Jul 2021 12:08:10 +0000 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=278 כיום יותר ויותר בעלי מסעדות נעזרים בשירותים של מעצבי פנים מקצועיים על מנת להפוך את המסעדה למקום בו החלל מתכונן נכון ומנוצל היטב, מקום שיש בו הרמוניה וקונספט שקושר בין תרבות האוכל לבית המראה, מקום בעל פינות ישיבה נוחות וכן מקום מרשים וייחודי במראהו. אנשים רבים חוזרים למסעדה לא רק בגלל איכות האוכל בה, רמת השירות והניקיון אלא גם בגלל האווירה בה והחוויה הכללית שנוצרת בעקבות העיצוב והמראה שלה.

עיצוב מסעדות כולל בין היתר את חלוקת החלל במסעדה, את בחירת הצבעים שיגדירו את העיצוב, את בחירת הרהיטים ביניהם שולחנות וכיסאות וכן את בחירת האלמנטים העיצוביים שהם גופי תאורה, חפצי נוי ועוד.

עיצוב מסעדות נעשה בין היתר על פי תרבות האוכל המוגשת במסעדה ועל פי הקונספט הכללי שלה. מסעדות אסייאתיות למשל יתאפיינו ברהיטים כהים מעץ, באלמנטים ייחודיים כמו גופי תאורה משתלבים ומניפות על הקירות, בשימוש במפלי במבוק, צמחים מתאימים וכדו׳. מסעדה איטלקית תתאפיין בעיצוב אירופאי קלאסי, חפצים מתאימים, חלונות גדולים וכדו׳. דיינר אמריקאי למשל מאופיין לרוב ברהיטים צבעוניים וחדשניים, שימוש ברהיטים מפלסטיק קשיח וכו׳.

עיצוב מסעדות הוא תחום נפוץ ולכן לא קשה למצוא היום מעצבי פנים העוסקים בתחום. ניתן למצוא מעצב פנים על ידי האינטרנט או על ידי המלצות של קרובים. מעצבי פנים לרוב יתחזקו אתר אינטרנט על מנת לקדם ולפרסם את עצמם ובאתר ניתן לראות תיק עבודות של פרויקטים קודמים של המעצב, מידע אודות המעצב ואודות שנות הניסיון שלו, חוות דעת והמלצות של אחרים ועוד. על פי תיק העבודות של המעצב ניתן להתרשם מסגנון העיצוב שלו ולהחליט אם הוא מתאים לנו. ישנם מעצבי פנים שגם משתתפים בכתבות, תוכניות וכותבים מאמרים ומדריכים בעצמם, דבר שמאפשר להתרשם מהם ומעבודתם. 

כל מעצב פנים גובה מחירים מעט שונים וכאשר בוחרים מעצב פנים חשוב לבחור אותו על פי סגנון עיצובי, מחיר ואיכות התקשורת עם הלקוח. מעצבי פנים של מסעדות לרוב יהיו בעלי ניסיון בתחום של עיצוב מסעדות ובתי קפה.

בשונה מבית פרטי, עיצוב מסעדות צריך להתחשב בכמות גדולה של אנשים שהם בעצם קהל היעד. בנוסף, רהיטים וסגנון עיצובי של מסעדה שונים במהותם מאלו של בית פרטי וצריכים להתאים לקונספט שבא יד ביד עם תרבות האוכל.

עיצוב מסעדות הוא בעל חשיבות רבה וחלק מהצלחתה של מסעדה. גם בתי עסק רבים כמו משרדים נעזרים במעצב פנים מתוך הבנה כי למראה המשרד ולתכנון שלו יש חשיבות גדולה גם עבור העובדים בו וגם עבור הלקוחות שמגיעים אליו. קיימים סוגים רבים של מעצבי פנים ברחבי הארץ וניתן לבחור אותם על פי סגנונם העיצובי, על פי המלצות ועל פי מחירים. תהליך העיצוב הוא ארוך ודורש סבלנות אך חלל מעוצב באופן מקצועי הוא בעל ייחודיות.

]]>
http://www.firstassemblyjoliet.org/?feed=rss2&p=278 0