אתר המאמרים החדש של ישראל http://www.firstassemblyjoliet.org אתר מאמרים Mon, 03 Aug 2020 10:18:18 +0000 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.3.4 מהו קידום ממומן בגוגל? http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=87 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=87#respond Mon, 03 Aug 2020 10:18:17 +0000 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=87 קידום ממומן בגוגל הוא צורת קידום שקיימת מספר שנים והיא מציעה אפשרות קידום יעילה ומהירה בתמורה לתשלום מסויים. מומלץ לשלב קידום ממומן יחד עם קידום אורגני על מנת לשמר את רמת החשיפה של העסק ואת מקומו בתוצאות החיפוש של גוגל. קידום אורגני הוא קידום שנעשה באופן שוטף ומטרתו להשאיר את העסק שלנו רלוונטי במדיה ובגוגל. קידום אורגני אינו כרוך בתשלום אך כרוך בעבודה מתמדת. לעומת זאת קידום ממומן הוא קידום שמטרתו להביא תוצאות מהירות ורבות על ידי התמקדות במודעה מסוימת שתיחשף בפני קהל יעד רלוונטי.

מתי צריך קידום אתרים ממומן ?

כאשר עסק רוצה להיחשף בפני קהל חדש או להגדיל את מעגל הלקוחות שלו, הוא יכול להשתמש בקמפיין פרסום בגוגל ובכך להיחשף בפני אנשים רבים. ראשית, כדאי לחשוב על משהו מיוחד אותו נפרסם. לדוגמה מבצע סוף שנה- המודעה תעסוק בהנחות ומחירים מיוחדים בחודשי נובמבר ודצמבר. ניצור דף נחיתה הכולל תמונות, טקסט ברור, מחירים וגם אפשרות להשארת פרטים. חשוב לתת יחס מיוחד לעיצוב המודעה כיוון שעיצוב נכון הופך את המודעה רלוונטית וגורם לאדם שהקליק עליה להמשיך להתעניין בה.

בנוסף, נשאיר פרטים ואפשרות הגעה אל האתר של העסק על מנת שהלקוח יוכל להתרשם מדברים נוספים.

מה צריך לדעת על קידום אתרים ממומן באמצעות גוגל?

כאשר מתחילים לנהל קמפיין פרסום בגוגל, חשוב לדעת כיצד עושים זאת נכון כדי ליצור קמפיין רלוונטי ויעיל. יש ללמוד את צורת התשלום, מחקר מילות המפתח והדרך הנכונה לכתוב את טקסט המודעה.

בנוסף, חשוב להכיר את גוגל אדוורדס- דרכה מנהלים קמפיין פרסום ולדעת כיצד ניתן לעקוב אחר המודעות שלנו וכיצד ניתן להציע הצעות מחיר נכונות.

בנוסף, אם העבודה תתבצע בצורה נכונה, התוכן של המודעה יהיה רלוונטי ומספיק אנשים יקליקו על המודעה שלנו, נוכל להגיע לתוצאות גבוהות בגוגל ועל ידי כך להעלות את רמת החשיפה של העסק שלנו.

בעל עסק שעבודתו השוטפת היא ניהול העובדים, פגישות עם לקוחות, מחשבות על שיתופי פעולה, ורכישת ציוד או מוצרים אינו פנוי מספיק על מנת להתמקד בצורה מוחלטת בקידום העסק. מדובר בתחום שיש להבין היטב, ולהשקיע שעות רבות על מנת להצליח בו. לכן כן כדאי לשקול את האפשרות להיעזר בחברת פרסום שמכירה את התחום של קידום אתרים ממומן . למרות ששירותיה של חברה חיצונית יהוו הוצאה נוספת עבור העסק, זוהי תוצאה שתגדיל את מעגל הלקוחות שלו ותגרום לנו להגדיל את רווחיו.

בנוסף, למרות ההבטחה המהירה של קידום אתרים ממומן , חשוב מאוד לעשות גם קידום אורגני בגוגל במקביל. דבר שדורש התעסקות ושעות עבודה גם כן.

לסיכום, קידום ממומן הוא כלי שיכול למנף את העסק היטב. אך חשוב ללמוד תחילה כיצד לעשות זאת.

]]>
http://www.firstassemblyjoliet.org/?feed=rss2&p=87 0
פרסום בגוגל באמצעות PPC, איך זה עובד? http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=84 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=84#respond Wed, 08 Jul 2020 12:08:17 +0000 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=84 PPC היא אחת הדרכים העיקריות של גוגל לשיווק ופרסום בתי עסק. אם בעבר פרסום מודעה בעיתון או בחוצות העיר הייתה מעורפלת לגבי כמות האנשים שצופים במודעה ומגיעים דרכה, היום אנו יודעים יותר על המתרחש אצל הלקוחות בעזרת פרסום בגוגל ובמיוחד בעזרת הכלים העסקיים שלה לפרסום ושיווק.

PPC או Pay Per Click היא שיטת תמחור לפרסום מודעות במנועי חיפוש. כאשר בעל עסק רוצה לבצע  פרסום בגוגל לאתר שלו או לתוכן שלו, הוא פונה לחברות קידום ממומן בגוגל או לומד בעצמו כיצד לפרסם את העסק שלו בעזרת קידום ממומן. PPC עובד בצורה יחסית פשוטה- הלקוח מגדיר ל- Google AdWords את התקציב שהוא רוצה להשקיע בפרסום שלו. גוגל יחשב את כמות הקליקים או הכניסות של המשתמשים לאתר וכניסות אלו מתורגמות למחיר נקוב אותו בעל העסק משלם בסופו של דבר לגוגל. אם לדוגמא התקציב עומד על 2,000 ₪ אך לא נכנס אף משתמש לאתר, גוגל לא תרוויח מהחשיפה כלל (כי לא הייתה למעשה חשיפה לאף משתמש). אך אם כמות כניסות המשתמשים החריגה את התקציב, ייעצר הפרסום של גוגל עד שבעל העסק יחדש את מגבלת התקציב. 

קיימות דרכים נוספות להצגת פרסום בגוגל שהן לאו דווקא דרך הקלקות על הקישור. כך לדוגמה קיים תחום שיווקי בפרסום הנקרא שיווק שותפים- זוהי טכניקת שיווק בין מספר בתי עסק כאשר בית עסק אחד מציע את שירותי הפרסום שלו לבית עסק אחר והתשלום נעשה בעזרת כמות הלקוחות שקנו את המוצר ובית העסק המפרסם מקבל אחוז מסוים מהמכירה. בעזרת אחוז הקלקה (Click Through Ratio) ניתן לדעת את אחוז ההקלקות ביחס לכמות החשיפה של הלינק או האתר כאשר הוא נצפה בתוצאות החיפוש של גוגל.

אחת הבעיות המרכזיות שנוצרו בעקבות הפרסום בשיטת ההקלקות היא הונאה. כאשר לקוח מבצע פרסום בגוגל, הוא חושף את העסק שלו, לטובה ולרעה, לעיני כל. כך האתרים שעובדים לפי שיטה זו יכולים לשכור את שירותיהם של אנשים שונים, ואלו יבצעו הקלקות אשר יכניסו כסף לבית העסק מבלי שנמכרו כלל מוצרים של החברה. בעקבות זאת נוצרה שיטה המתמקדת בהקלקות המובילות לרכישות. 

בעזרת (CPC (cost per click, נוכל לחשב את סך המחיר ששילמנו ונחלק אותו במספר ההקלקות של הגולשים שנכנסו ו/או רכשו את המוצר. אם היחס גבוה, יוכל בעל האתר להפסיק את השימוש או לחלופין לעבור לשיטה אחרת בה הוא ישלם על כמות ההקלקות שהובילו לרכישות. 

כיום יש קורסים מיוחדים ל-PPC שעוזרים לבעלי עסקים לקדם את התוכן או העסק שלהם בעזרת פרסום בגוגל

לסיכום, ניתן לומר כי PPC הוא אחד הכלים המרכזיים שיש בגוגל ובלעדיו פרסום בגוגל לא היה נראה אותו דבר.

]]>
http://www.firstassemblyjoliet.org/?feed=rss2&p=84 0
http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=81 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=81#respond Wed, 10 Jun 2020 09:14:25 +0000 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=81 רוב מי שמתמחה בשיווק דיגיטלי התאהב בשנים האחרונות בקמפיינים של פרסום בפייסבוק.

היכולות של פרסום כזה פשוט לא מתאפשרות בשום מקום אחר, מה שהפך אותו פופולרי במיוחד בשנים מאז הוא הוקם.

פרסום בפייסבוק, מאפשר, בניגוד לפרסום במערכות אינטרנטיות אחרות, מיקוד לקהלי יעד ספציפים על פי תחביבים, מקצועות, התנהגויות וכולי.

שימוש נכון ובניית קהל יעד מדויק למודעה הופכים את ההשקעה הכספית למשתלמת ומניבה הרי יותר, מאחר ואנו פונים לקהל יעד מדויק להפליא עבור המוצר.

ואכן, שבעים אחוזים מהמפרסמים בפייסבוק חוזרים לפרסם בפלטפורמה מספר פעמים נוספות, לאחר שמגלים את היתרונות שלה.

מבתי קפה קטנים, דרך תחנות דלק או מודעות דרושים, הכל תוכלו למצוא היום כמודעות פרסום בפייסבוק.

הסיבה שזה כך היא שכשמשתמש פייסבוק יחפש עבודה, פייסבוק תדע להתאים עבורו מודעה של משרה וכאשר הוא נמצא בקרבה לבית קפה מסויים, היא תתאים לו את המודעה של המקום.

זה כמה טובות יכולות הפרסום וההתאמה ללקוחות בעת פרסום בפייסבוק.

בניית מודעה נכונה

מעבר לבחירת ויצירת קהל יעד מתאים למודעה, חשוב לבנות מודעה נכונה שתמשוך את העין המשתמשים.

פרסום בפייסבוק מצריך מודעה טובה שמשתמשת בתבנית נכונה ומתאימה למטרה שלה, כזאת שתניע לפעולה הנכונה ותשתמש בכלים הנכונים.

בבניית קמפיין פרסום בפייסבוק צריך לבחור את ההנעה לפעולה הנכונה ביותר, בין אם היא לייק לדף, הודעה, כניסה לאתר, הורדת אפליקציה או כל מטרה אחרת אליה אנו מכוונים.

למשל, בעת פרסום בפייסבוק של משרה, רצוי להשתמש בתבנית מתאימה שהפלטפורמה מציעה עבור משרות, כשאר היעד אותו נבקש להשיג הוא שליחה של קורות חיים.

לעומת זאת, בעת פרסום ללקוחות פוטנציאלים, נשתמש בתבנית שונה כשהיעד אותו אנו מבקשים הוא כניסות לאתר או יצירת קשר דרך המודעה, תלוי במוצר אותו אנו מבקשים לבחור.

לסיכום, היתרון הגדול ביותר של פרסום בפייסבוק הוא אפשרויות הפרסום השונות, אותם צריך להכיר ולנצל בעת יצירת קמפיין.

היתרון הבולט ביותר של פרסום בפייסבוק הוא היכולת שלו להתאים את עצמו לכל בית עסק או נותן שירות, קטנים או גדולים, מכל מקום.

האפשרות הזאת פתחה את עולם השיווק האינטרנטי לעסקים קטנים רבים שלא מעוניינים להשקיע הון תועפות בגוגל, אלא מחפשים להגיע לקהל יעד ממוקד מאוד בעלות נמוכה יחסית.

הפיצ'רים השונים שניתן  לעשות בהם שימוש בעת פרסום בפייסבוק מאפשרים להגיע לקהלים שונים בצורות שונות, בזכות זאת כל עסק יכול למצוא את מקומו שם.

המערכת המשמשת עבור פרסום בפייסבוק נחשבת שם ידידותית במיוחד למשמש, כך גם עסקים קטנים במיוחד יכולים לעשות קמפיינים קטנים ללא שימוש בסוכנות חיצונית.

איך מתחילים?

אם רוצים להגיע לאפקטיביות מקסימאלית בעת קמפיין פרסום בפייסבוק חשוב להכיר את הבסיס קודם לכן.

למשל, חשוב לפני בניית קמפיין, לפתוח עבוד עסקי ממותג ובנוי כראוי.

תמונת רקע ולוגו, פלטת צבעים שמדברת עם העיצוב הקבוע של המותג, פוסטים באופן קבוע או סרטונים, יהיו חייבים לעטר את עמוד הפייסבוק העסקי.

פרסום בפייסבוק יהיה יעיל הרבה יותר כאשר יש מאחוריו דף פעיל שגם הוא מושך את הגולשים ויכול לתת להם מענה.

בדף הפייסבוק רצוי לפרסום תמונות וסרטונים, הם מקבלים באופן אוטומטי חשיפה גדולה יותר בפייסבוק ונחשבים כמושכים את העין בהרבה מקובצי מלל פשוטים.

גם בעת פרסום בפייסבוק במימון צריך לקחת בחשבון זה ולפרסום עם תמונה או סרטון.

פוסטים בדף או פוסטים שמיועדים לקידום ממומן צריכים להיות כמה שיותר אישיים ולא להיות קלישאה שיווקית.

מתוך הקמפיין שעושים שימוש בפלטפורמת פרסום בפייסבוק, אלו המצליחים יותר יהיו אלו שפונים באופן אישי למשתמש.

הפייסבוק, בניגוד לגוגל נחשב  קרוב הרבה יותר ויש בו אנשים אמיתיים, לכן שיח אישי יותר מקובל יותר ויעיל יותר גם בעת פרסום בפייסבוק.

]]>
http://www.firstassemblyjoliet.org/?feed=rss2&p=81 0
קורס ביואורגונומי – עפעוף ביואורגונומי http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=76 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=76#respond Sun, 07 Jun 2020 13:29:29 +0000 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=76 עפעוף ביואורגונומי מתייחס לחיבור בין האנרגיה של החיים שמצויה ביקום אל תוך האדם ואל תוך גופו.

הטכניקה שמשמשת לטיפול או אבחון בתחום היא עפעוף ביואורגונומי, בעזרתו ניתן לחוש ולנתב אנרגיה ללא מגע פיזי בין האדם למטפל.

שיטת טיפול זאת  היא שיטה הניתנת ללמידה על ידי הדרכה מקצועית, כאשר אין צורך בניסיון קודם מתחום הרפואה או האנרגיה.

היכולת לזהות אנרגיה של אדם או מצבים אנרגטיים שונים היא איינה מתנת אלים אלא טכניקה שניתן ללמוד באמצעות תגובה של עפעוף ביואורגונומי, כך נוצרה שיטה חדשה שמטפלת בגוף ובנפש האדם מתוך ניסיון להגיע לאיזון אנרגטי ללא מגע פיזי.

אבחונים באמצעות השיטה

עפעוף ביואורגונומי מאפשר להבין את מה שמעבר למה שנראה לעין בין המטופל למטפל, כאשר בביצוע הטכניקה ניתן ללמוד את המציאות האנרגטית של המטופל עצמו.

את האנרגיה הנמוכה שניתן לראות בעיניים, זאת שמהווה את הגוף, היא רק חלק קטן מן האנרגיה של האדם שניתן לזהות בשימוש בביצוע עפעוף ביואורגונומי, בעזרתה יהיה ניתן לראות את המציאות שמעבר לפיזיות הגשמית.

אחד מהיתרונות הבולטים ביותר של עפעוף ביואורגונומי הוא שאין צורך, בעת אבחון, להיות נוכחים באותו החדר, למעשה ניתן לבצע את האבחון גם מרחוק.

היתרון השני הבולט של עפעוף ביואורגונומי הוא כמובן היעילות שבו, כשאר השיטה יכולה לעזור לזהות כאבים או מחלות שונות מאחר והאזור יהיה חסר שדה אנרגיה או בעל חסימה אנרגטית.

כאשר הטיפול בעצמו, לאחר האבחון, יאפשר לטפל בחסימה ולפתוח אותה, כך בעזרת עפעוף ביואורגונומי ניתן להחזיר אל הגוף את יכולת הריפוי הטבעית שקיימת בו כבר, ללא התערבות חיצונית של מכשירים או אנשים.

לסיכום, אבחון וטיפול באמצעות שיטת ניהול אנרגטי זאת הפכה פופולרית יותר ויותר בשנים האחרונות מאחר ומתגלה יעילותה הרבה.

קורס ביואורגונומי יעזור לרכוש כלים ייחודיים לטיפול במחלות שונות או לזיהוי פגמים או מחלות באיברים שונים, כאשר לכל בעיה בגוף יש ביטוי אנרגטי שלומדים לזהות.

במהלך קורס ביואורגונומי ילמדו את המדריכים הטריים לתת למטופלים את האינפורמציה הנכונה ביותר תוך בניה של הוראות טיפוליות שתפקידן יהיה להחזיר את האנרגיה במקום בו היא חסרה.

במהלכו של קורס ביואורגונומי ילמדו גם איך ניתן לרפא ולאבחן בעיות כאלו ואחרות בגוף בעזרת שיטת העפעוף.

בעת קורס ביואורגונומי מקצועי ומעמיד יהיה ניתן ללמוד היטב את הגורם שמביא את הגוף למחלות השונות, למה נוצר חוסר באנרגיה בגוף, מה הם הפחדים ממנו מונע איבר כזה או אחר, או מה יכולות להיות הטראומות בנמצאות בתת המודע של האיברים השונים, רק בהבנה מלאה של הדברים האלו יהיה ניתן לאבחן מדוע והיכן נמצאת החסימה.

לאחר שלומדים כיצד לאבחן חסימות אנרגטיות שונות בגוף, ילמדו במהלכו של קורס ביואורגונומי גם את דרכי הטיפול בעזרת שיטת העפעוף, בעזרתה ניתן לשלוט באנרגיה ולהעבירה אל מקומות בהם היא חסרה.

שימוש בשיטת הביאורגונומי

בשיטה ניתן להשתמש בעת חסכים או כאבים שונים בגוף או בנפש אך גם כאשר צריך לנסות להבין מקור של בעיות קשב וריכוז או בעיות למידה כאלו ואחרות, הרי וגם בהם השיטה יכולה לסייע.

בעיות במערכות יחסים בין אישיות ומערכות עם ממון, קריירה, משפחה או כל ממשק אחד של האדם עם הסביבה שלו שמצריך הסתכלות על חסך אנרגטי שקיים ופוגע בהתנהלות.

קורס ביואורגונומי ילמד את המטפלים החדשים איך ניתן להשתמש בשיטה לטיפול אנרגטי כולל בבתים מגורים שונים או בתי עסק.

במהלכו של קורס ביואורגונומי ילמדו גם איך ניתן להשתמש בשיטת העפעוף על מנת לעזור למטופלים לטפל בבעיות שינה, נדודי שינה או נחירות.  

לסיכום, קורס ביואורגונומי ייתן את הכלים לאבחן ולטפל בעזרת טיפול אנרגטי בשיטת עפעוף מיוחדת.

]]>
http://www.firstassemblyjoliet.org/?feed=rss2&p=76 0
צילומי חתונות http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=73 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=73#respond Sun, 07 Jun 2020 10:54:17 +0000 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=73 צילומי חתונות הם אחד השלבים המרגשים ביותר בכל חתונה, הם מנציחים את הרגעים האינטימיים, המרגשים, המצחיקים והחשובים של האירוע ויוצרים מהם מזכרות שילווה אתכם לכל החיים.

את החתונה מתכננים זוגות לאורך זמן רב והיא צריכה להיות מושלמת עבור הזוג, כל כן, צילומי חתונות צריכים להיות בהתאמה והבנה לדבר.

זאת הסיבה להשקיע בבחירת חברה מתמחה צילומי חתונות שתהפוך את התיעוד של הערב לזורם, קליל, בלתי מורגש אך עם כל אלו גם יעיל, יצירתי ומתחשב.

צילומי חתונות הם המזכרת מהיום המיוחד של כל זוג ולכן חשוב לחבור לחברת צילום בעלת ציוד מקצועי וידע מקצועי שתעזור ליצור אלבום שלא ידמה לכל אלבום אחר אותו ראיתם.

צילומי חתונות טובים צריכים להיות כאלו שלא מציקים לבני המשפחה או לבני הזוג אך עם זאת צריכים להיות מדויקים ולהימצא במקומות הנכונים בזמנים הנכונים, לכן, חשוב שדווקא על הצילום, פחות לחסוך בעלויות.

צילומי חתונות איכותיים הם נכס לכל דבר ועניין לכן חשוב להשקיע בחברות מקצועיות בתחום שאליהם הגעתם דרך המלצות, גם אם המחיר טיפה יותר גבוה מהצעות אחרות, ברוב המקרים האיכות מצדיקה את זה.

איך מוצאים צלם טוב לאירוע?

כאמור, ההמלצות היא הדרך הטובה ביותר למצוא מומחים של צילומי חתונות.

שיחה עם לקוחות קודמים תעזור לנו להבין איך מתנהלים הצלמים, האם צריך לחפש אותם ולרדוף אחריהם, האם הם בלתי מורגשים, אדיבים או מרגיזים וכולי.

צילומי חתונות על ידי צלמים לא כיפיים פשוט הורסים את החוויה עבור האורחים ועבור המשפחה.

ניתן כמובן ורצוי מאוד, בכל מקרה ובכל עבודה עם כל צלם, לוודא שראיתם לפחות כמה אלבומים קודמים שלו מאירועים אחרים, כך יהיה ניתן לקבל מושג על איכות הצילום שלו, על סגנון הצילום, על היכולת לתפוס רגעי חשובים וכולי.

לסיכום, שיעורי בית ובירור מעמיק לגבי החברה או הצלמים לחתונה הם המפתח להבטיח שהצילום יהיה טוב והצלם יהיה מדויק.

כשבוחרים צלמים לצילומים חתונות חשוב להכיר שישנם כמה סוגים של צלמים בשוק הישראלי היום.

כל אחד מהצלמים יוציא תחת ידיו תיעוד שונה לחלוטין בעת צילומים חתונות, לכן חשוב לדעת איזה סגנון הוא המרכזי בו משתמש אותו צלם עוד לפני בחירותו לתיעוד האירוע.

חשוב לוודא עוד לפני החתונה ובחירת הצלם שאתם מתחברים לסגנון צילומים חתונות בו הוא מתמחה ואליו הוא נוטה אומנותית.

חיבור לסגנון חשוב בעת צילומים חתונות, גם לפני האירוע עצמו בצילומי ההתארגנות וכולי וגם כמובן בתיעוד טקס החופה והאירוע עצמו.

סגנונות צילומים חתונות ואירועים

הסגנון הראשון הוא הסגנון הקלאסי, בו היום עושים שימוש צילומים חתונות ואירועים שונים מאז ומתמיד.

בסגנון כזה הצלם יכוון אתכם ברשמיות וסדר היום של החתונה יהיה מולו כדי לא לפספס אף פרט, כשספונטניות פחות מלווה אותו ואת הצילומים.

צילומים חתונות בסגנון הקלאסי יחפשו את הרגעים הרשמיים וילווה בקווים ישנים, בדרך כלל מבוימים, 'על פי הספר'.

הסגנון השני, שנחשב הנפוץ ביותר היום הוא צילום דוקומנטרי שלא מפריע או מתכנן יותר מדי העמדות וביום של הזוג.

הרעיון בעת צילומים חתונות מסוג זה הוא לתפוס את הרגע כפי שהוא ולא לנסות ליצור רגעים בצורה מבוימת.

תמונות כאלו בדרך כלל יהיו גם פחות מלוטשות, הצלם יהיה הרבה פחות מורגש וישתלב ביום החשוב מבלי להפריע.

צילומים חתונות בסגנון וינטג' זה דבר יחסית חדש ומקסים עבור אנשים שמעריכים עיצובים שלא באים לביטוי באופנה המודרנית.

בדרך כלל צלמים בחתונות כאלו יתאימו את עצמם לעיצוב של האירוע כשהסגנון המוביל הוא ישן וטוב.

צריך לקחת בחשבון כי צילומים חתונות בסגנון הוינטג' מבוימים ברובם והצלם יהיה מורגש מאוד ביום החתונה.

לסיכום, ישנם סגנונות רבים של צילומים חתונות ואירועים אחרים, כשאלו שמוצגים פה הם חלק קטן אך מרכזי מהם, לכן חשוב מאוד להבין באיזה סגנון מתמחה הצלם שלכם ולבחור אותו על פיו.

]]>
http://www.firstassemblyjoliet.org/?feed=rss2&p=73 0
המשכיות עסק – המשכיות עסקית http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=71 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=71#respond Sun, 07 Jun 2020 08:41:46 +0000 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=71 תוכנית בנויה ומוכנה לעת צרה היא אחד הדברים שארגונים גדולים מכינים באופן, בעוד מומלץ מאוד גם לעסקים קטנים להכין תוכנים מגיעה לימים קשים יותר או למקרה חירום.

תוכנית כזאת נקרית תוכנית המשכיות עסק והיא מתייחסת לאירועי חירום תוך הבנת הפונקציות והליכי העבודה על מנת להגיע למינימום פגיעה והתאוששות מקסימאלית.

תוכנית טובה תהיה כזאת שכוללת נהלי עבודה בעת שעת חירום, כולל הערכות לוגיסטית, משאבי אנוש, תפעול מערכות מידע ותוכנית מפורטת לחזרה לשגרה לאחר מקרה החירום.

 מערך מוכן של המשכיות עסק יכיל נוהל ברור שיעזור לעסק לשמור על מוכנת למקרה חירום, אותו יש לתרגל מדי פעל ולשפר לאחר כל תרגול בהתאם לצרכים שעולים.

תוכנית המשכיות עסק במצב חירום

התוכנית תכלול בדרך כלל חלוקה לארבעה מצבים שיעזרו לביצוע המשכיות עסק בצורה הטובה ביותר, כשהגדרתם חשובה לצורך ההבנות הבסיסיות.

ראשית, מוגדר מצב השגרה, בו על הארגון לשמור על מוכנות לשעת חירום ותרגול מצב חירום, על מנת להיות מוכן במידת הצורך.

שנית, בתוכנית יצוין שלב המעבר משגרה לחירום, בו יוגדר בדיוק איך ומתי יהיה ניתן לבצע מעבר לחירום ואיך עושים את זה בלי לפגוע בלקוחות ובהליכי עבודה.

השלב השלישי בתוכניות המשכיות עסק יכלול את שלב החירום, בו הארגון יעבוד במתוכנת מיוחדת שאמורה להתמודד עם הקשיים והשיבושים שיצור מצב החירום בשגרת העבודה.

שלב רביעי הוא אחד השלבים החשובים ביותר והוא כולל את החזרה לשגרה ואת המשכיות עסק בפועל.

הוא כולל את ניהול המשבר ואת פעולות השיקום לארגון, תוך השבת פעילות מלאה בשלבים.

לסיכום, המשכיות עסק היא סוג של תורה שלמה ויש חברות במשק שמתמחות רק בזה, כשמה שהובא במאמר זה הוא הבסיס בלבד.

חשוב להכיר מעבר לנאמר פה, את החוקים והשיטה ליצירת המשכיות עסק במקרה חירות לעומקם, כדי להתמודד עם משברים ומציאות חירום במקרה הצורך.

עקרון המשכיות עסקית נובע מהצורך להכין עסק בצורה מקסימלית למצבי חירום, תוך תכנון ברור ומודע למעבר לחירום, התנהלות בחירום וחזרה לשגרה.

כל זאת כאשר המטרה המרכזית של המשכיות עסקית היא להכין את העסק למצב שבו הוא מתמודד בצורה טובה עם מצב חירום ועם החזרה ממנו לשגרה, במינימום נזקים כלכליים ואחרים.

הרציפות התפקודית של הארגון והמוכנות מראש לאירוע חירום היא מה שהופך תוכניות המשכיות עסקית ליעילות ונחוצות כל כך לארגונים גדולים וקטנים כאחד.

השלב הראשון יהיה מיפוי של התהליכים בארגון ובניית צורת עבודה שבה תהליכים אלו לא יפגעו, תוך הערכת סיכונים אליה יגיעו במקרה של מצב חירום או מציאות שאיננה שגרה.

המשכיות עסקית תלויה משמעותית במיפוי המשאבים והתהליכים מאחר ורק אם מוכנים לסיכונים כולם, ניתן להתמודד איתם ברגע האמת בצורה טובה.

לאחר מכן, חשוב הגיע לבניית תוכנית המשכיות עסקית שמפרטת תפקידים ואחריות בזמן כניסה למצבי חירום, תוך הבנה מקסימלית ואפיון של התהליכים והפעולות שימשיכו את הרבדים הנחוצים של הארגון גם בעת מעבר לחירום, במינימום פגיעה בלקוחות.

הטמעה ויישום של תוכנית המשכיות עסקית

השלב הראשון של הטמעת התוכנית בארגון הוא אולי המסובך ביותר.

יש להטמיע את העניין עוד בשגרה ולתרגל את תוכנית המשכיות עסקית בכל תקופה, על מנת להבין מה יעיל ומה יש צורך לשפר.

כל תרגול של התוכנית למעשה יגלה לנו כמה היא יעילה ומה חסר בה, כך נוכל להפוך אותה לאפקטיבית ביותר.

ההטמעה של תוכנית המשכיות עסקית בפועל כוללת הצגה שלה לארגון כולו, נהלים כתובים, תרגולים, הדרכות בנושא וריענונים באופן תקופתי, ביצוע תרגולים ועדכון שוטף של התוכנית.

כל אלו יחד עם תחקור והפקת לקחים במידה ומשהו בתרגולים לא עבד כמצופה, יעזרו לאפשר הטמעה בארגון ויוכלו להבטיח שהתמודדות עם מצב חירום בארגון תהיה מקסימלית ביעילותה.

]]>
http://www.firstassemblyjoliet.org/?feed=rss2&p=71 0
ריהוט לבתי קפה http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=68 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=68#respond Thu, 04 Jun 2020 06:49:07 +0000 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=68 אחד מגורמי המפתח להצלחה של בתי קשה הוא הריהוט המשולב בחלל.

מעבר לטריות וטעם המזון, המחירים ואיכות השירות, גם עיצוב נכון, שולחנות יפים ונקיים וכיסאות מתאימים ונוחים וכמובן ריהוט לבתי קפה הם חלק מהפרמטרים שיקבעו האם המקום יהיה מוצלח ומשגשג או האם פחות.

בשילוב ריהוט לבתי קפה מעוצב ונכון יהיה ניתן להפוך את המקום למזמין יותר עבור הלקוחות, מה שיגרום להם לחזור אליו שוב ושוב.

כל האווירה במקום מושפעת ישירות מהעיצוב בו, מהמיקום של חפצים שונים בחלל והנחת ריהוט לבתי קפה שמתאים לחלל ולא מקטין אותה, על כן חשוב להקפיד על ריהוט נכון ומתאים.

על ריהוט לבתי קפה להיות בצבעים המותאמים לעיצוב ולמותג אותה מבקשים להטמיע בעלי המקום והוא חייב להיות מתאים לאופי המסוים והייחודי של בית הקפה.

ככזה, הוא יהיה חלק בלתי נפרד מעיצוב הפנים של המקום ויעזור לעצב חווית לקוח טובה יותר.

מקומות ישיבה

כשזה נוגע בתחום ריהוט לבתי קפה אחד הרהיטים החשובים ביותר, עליהם יש לשים דגש, יהיה מערכות ישיבה.

בתי קפה שונים בוחרים מערכות ישיבה שונות, בין אם מדובר על כיסאות מול שולחנות, כיסאות בר, ספות או כורסאות, כל מערכת ישיבה משרדת משהו אחר לגמרי ללקוחות ותגרום ללקוחות שונים לחלוטין להיות הקבועים במקום.

מעבר לערך העיצובי והוויזואלי שלהם, בחירת מערכות ישיבה בפרט או ריהוט לבתי קפה בכלל יקבע את האופי שלו ואת האווירה שתהיה במקום.

על כן, ריהוט לבתי קפה הם מהדברים שצריך לשים עליהם את הדעת כשפותחים מקום כזה או משפצים.

לסיכום, חברות שונות מציעות ריהוט לבתי קפה ומגוון ענק של עיצובים שונים ומשונים.

צריך לדעת לבחור את העיצוב הנכון ביותר לבית העסק הספציפי, כזה שידבר עבור בית העסק ויצור את התחושות הנכונות אותם אנו רוצים לשדר בבית הקפה.

]]>
http://www.firstassemblyjoliet.org/?feed=rss2&p=68 0
משרד עיצוב פנים במרכז http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=65 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=65#respond Thu, 04 Jun 2020 06:35:51 +0000 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=65 בעת חיפוש משרד עיצוב פנים במרכז חשוב להכיר את האפשרויות השונות ולבחון כמה שיותר משרדים בסגנונות שונים.

על מנת להגיע לעיצוב הרצוי כדאי לבחור משרד עיצוב פנים במרכז רק לאחר שמצאנו את המשרד הכנון ביותר עבורנו מהבחינה העיצובית.

כזה שיתמחה בסגנון בו אנו רוצים לעצב את הבית, בפלטת הצבעים והחומרים שאנו מעוניינים להכיל.

באזורים אחרים בארץ, כמו הדרום ואיזור אילת למשל, בהם יש מחסור באופציות שונות של משרדי עיצוב פנים, איזור המרכז עמוס בנותני שירות בתחום, מה שיסייע לבחירה מוצלחת יותר של משרד עיצוב פנים במרכז ממאגר רחב יותר של אפשרויות.

איך בוחרים משרד עיצוב פנים במרכז

בגלל שיש המון אפשרויות במרכז, חשוב להכיר עבודות של כמה שיותר משרדים ולבחון היטב איזה משרד עיצוב פנים במרכז הוא הנכון ביותר לביצוע העבודה.

שימו לב שיש לבחור משרד עיצוב פנים במרכז שמתמחה בבתים, במידה וזה מה שאנו צריכים, מאחר וישנם הרבה מאוד בתי עסק בתחום שמתמחים בתכנון ועיצוב של חללי עבודה ומשרדים

חלק מהם יעשו גם עיצוב של בתים וחללים מסוגים שונים, אבל כדאי מראש לבחור ולהתעניין רק במשרדים שמתמחים בעיצוב חללי מגורים.

לאחר שגיבשתם כיוון עיצובי כל שהוא, בין אם הוא מודרני, רטרו, צבעוני, קלאסי או כל סוג עיצוב אחר, זה הזמן לחפש משרד עיצוב פנים במרכז שרוב העבודות שלו באותו הכיוון.

כך יהיה ניתן להיות בטוחים שאנשי המקצוע מכירים את פלטת הצבעים הנדרשת, את החומרים המתאימים ביותר ואת סודות העיצוב הנוספים באותו הסגנון.

לסיכום, בבואנו לבחור משרד עיצוב פנים במרכז, כדאי להנות מכמות האופציות העומדות לרשותנו ולנצל את העובדה שישנן אפשרויות רבות על מנת להגיע לאיש המקצוע הנכון והמתאים ביותר לעבודה.

]]>
http://www.firstassemblyjoliet.org/?feed=rss2&p=65 0
למידה מוטת עתיד http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=61 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=61#respond Wed, 03 Jun 2020 12:51:21 +0000 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=61 אל תוך למידה מוטת עתיד מתכנסים היבטים שונים רבים, בניהם היבט פדגוגי והיבט ארגוני, אלו מהווים את ההיבטים החשובים ביותר ליישום בהצלחה של פדגוגיה מונחית עתיד.

היבטים אלו של למידה מוטת עתיד מבוססים על פרויקטים בהם נוסו על הגדרה של כוללת של שדה הפעולה החינוכי הנדרש לתשומת לב בעת הנחלת למידה מוטת עתיד.

לצורך למידה מוטת עתיד מתכנסת הבנת מיומנויות חשיבה חברתית כאלו ואחרות שנדרשות באקלים הלמידה העתידי.

למידה מוטת עתיד מחייבת גם הכרת פרקטיקות למידה בהם יצטרכו לעשות שימוש התלמידים ואילו פרקטיקות הוראה בהם אותם יצטרכו ללמוד המחנכים, אלו משלבים מעבד לידע ערכים ומיומנויות אישיות.

אל אלו, מצטרפת דרך הערכה חדשה שתצטרך לשים דגש על יעדי ההערכה, הדרכים לביצועה, הערכת זהות ואופי וכלים אחרים בהם נעשה שימוש בהערכה של למידה מוטת עתיד.

מנהיגות ניהולית וחינוכית היא חלק משמעותי נוסף שיש להבין כשבאים לעסוק בשיטת למידה מוטת עתיד, כזו נדרשת להובלת תהליכי שינוי והתחדשות בהיבטים פדגוגים בפרט ושינויים שונים בכלל.

חיבור ושיתוף פעולה הוא ערך נוסך חשוב שיש להנחיל על מנת לבצע למידת מוטת עתיד.

על פיו, יש צורך להפנים את החיבורים שנעשים על ידי קבוצות, אנשים, גופים או רעיונות בסביבה האישית, הקהילתית, המדינית או הבין לאומית.

לצורך למידה מוטת עתיד יש צורך בפיזיות מתאימה טכנולוגית למאה המתקדמת ולשנים הבאות קדימה, חשוב להשתמש בה על מנת לתת כלים מעודכנים יותר בתוך מרחבי החינוך הפורמלי ומחוצה לו גם יחד.

במדריכי השיטה תוכלו למצוא גם איגוד תכנון וארגון נכון של תוכנית הלימודים, התקציב וכוח האדם הנדרש למשימה כדי לתמוך בכל מכלל ההיבטים הנדרשים לצורך למידה מוטת עתיד.

לסיכום, על מנת לבצע למידה  מוטת עתיד מרחוק חשוב להבין ראשית כל את ההיבטים הפדגוגיים שלה ואת ההיבטים הארגוניים, להתמקד בהם ולבצע אותם, רק לאחר מכן יהיה ניתן להטמיע שיטת עבודה נכונה שתאפשר למידה שכזאת.

]]>
http://www.firstassemblyjoliet.org/?feed=rss2&p=61 0
היתרונות של גדר חיה http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=53 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=53#respond Wed, 22 Apr 2020 10:06:43 +0000 http://www.firstassemblyjoliet.org/?p=53 גדר חיה יכולה להסתיר בצורה מצוינת אזורים שונים של הגינה, המרפסת או חלל החוץ והחצר.

קודם כל, בעזרת הגדר אפשר להשיג הסתרה מהשכנים בלי לפגוע בחזות האסתטית של המבנה.

שנית, הגדר עצמה נראית נהדר ועומדת בשורה אחת עם פתרונות צמחיה ועיצוב מתקדמים.

מעבר לכך, יש כיום סוגים שונים של צמחים שבהם אפשר להשתמש על מנת לבנות ולהרכיב גדר חיה.

בין היתר, ניתן לבחור את הצמחים והעצים על פי המלצות של אנשי מקצוע או לפי הטעם האישי.

לאחר מכן, כל שנותר הוא להגדיר את מסגרת התקציב עבור הקמת הגדר וכמובן לתכנן אותה.

איך גדר חיה משביחה את ערך הנכס?

אחד היתרונות הגדולים ביותר של גדר חיה בא לידי ביטוי באופן שבו היא משפיעה על ערך הנכס.

הוצאה חד פעמית על גדר מן הסוג הזה מעלה את ערך הנכס בצורה משמעותית.

כאשר ערך הנכס עולה, המשמעות היא שלא מדובר על הוצאה רגילה אלא על השקעה משתלמת.

מעבר לכך, השילוב בין השקעה חד פעמית לבין עלייה בערך הנכס מאפשרים לנצל את הגדר גם לצרכים נוספים.

מה אפשר לעשות עם גדר חיה?

גדר חיה משמשת למגוון רחב של צרכים ומטרות.

מלבד המטרה האסתטית והשבחת ערך הנכס, יש כיום בעלי בתים פרטיים שבוחרים בה כפתרון אבטחה.

בעזרת הגדר ניתן לתחום אזורים מסוימים של הגדר, החצר, המרפסת או הגינה ולהגן על ילדים וטף.

חוץ מזה, הגדר מונעת מעבר של פורצים וגנבים ומהבחינה הזו יש לה השפעה מסוימת על התחושה של הביטחון האישי.

תחושת הביטחון האישי מוכיחה את עצמה לאורך שנים רבות על רקע השימוש בגדר והיא גם עולה בקנה אחד עם הצרכים של קהל היעד.

]]>
http://www.firstassemblyjoliet.org/?feed=rss2&p=53 0